Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen nem mindig érzem a...

22 hetesen nem mindig érzem a babát?

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok,és nem érzem folyamatosan a babát,sokszor nagyon rá kell koncentrálnom h érzem e egyáltalán. Még nem is rugásokat érek hanem pukkanásokat. 20,5 hetsen éreztem elösször vmit. Más ilyenkor már rendesen érzi.. Velem van a baj?


Meg az elmult 3 napba ha a jobb oldalamon fekszek akkor szúr a hasam. A baba miatt?


2014. dec. 27. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen előfordul hogy nem érzed a babát mozogni.Főleg ahogy helyzetet vált.Te még nemrég érezted először így ezzel szerintem nincs is semmi baj, lehet hátrébb van. De inkább menj orvoshoz, ne aggódj emiatt, sokkal rosszabbat tesz ha idegeskedsz.Az orvos majd megnyugtat.
2014. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, 26 hetes vagyok és van, hogy alig érzem, hogy ott van. Aztán lefekszem pihenni, és beindul a mocorgás. Szerintem teljesen normális amit érzel.
2014. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kelemen Szabina ***** válasza:
100%
Egyaltalan ne gondolj semmi rosszra mert akkor aggodsz ideges leszel fel megy a pulzusod es a babanak nyugodtsagra van szuksege, ne piszkald lokdosd a hasad mert alszik es sok pihenesre van szuksege a helyes fejlodeshez,. En mikor eloszor ereztem utana napokig nem, csak heti 1x2 szer, eltelik par het utana mar naponta kb 5-szor is. Foglald le magad valamivel es orulj ha alszik, mert akkor fejlodik, kisgyerekeknel is ugy van ha nem alszik eleget kimerulnek az agy es idegsejtjei es nem fejlodik úgy, ezt egy doktor mondta!
2014. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!