Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák, Ti is...

38 hetes kismamák, Ti is ilyen türelmetlenek vagytok?

Figyelt kérdés
Még több, mint 2 hét van a kiírt időpontig, de állandóan figyelem magam, hátha fájok, vagy folyik valami:-)Már nagyon várom, hogy menjünk szülni, illetve, hogy túl legyek rajta. Minden kész, babaszoba, ruhák, már csak a gyerek hiányzik. Pedig az az érzésem, hogy vissza fogom még sírni ezt a nyugalmat, sok alvást.De olyan izgatott vagyok... 37+4 km
2010. szept. 19. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy voltam, mint te! Fejembe vettem, h 37 hétre biztos meg lesz a baba, mert úgyis minden fejben dől el, na ez mondanom sem kell, nem dőlt el úgy fejben.. 10m nappal a kiírt időpont előtt teljesen kiborultam, h én már nem bírok várni, ráadásul azt mondták, h minden jel arra mutat, h túl fogom vinni.

A kiírt napon reggel hatkor megkezdődtek a fájások, 8kor még azt mondta a doki, h szerinte csak képzelem, mert nyoma nincs még szülés indulásnak (7perces fájásaim voltak már). De akkor én már éreztem, h ennek már csak egyféle folytatása lehet:)

A másik pedig: egyetlen percig nem sírom vissza a gyerektelen időszakot, lehet azért, mert örökmozgó, de nagyon drága kisfiam van. És nagyon rég vágytam már babára. Hidd el, miután meglesz a baba, el sem tudod majd képzelni, h hogy volt nélküle is élet az élet:)

2010. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon türelmetlen tudok lenni! Pedig jól vagyok teljesen ha nem lenne nagy hasam észre se venném h terhes vagyok semmi panasz szerencsére de így is alig várom a végét vagyis inkább a végeredményt! :D

Én is mindennel kész vagyok már nem is tudok mit pakolni a szülésről is mindent elolvastam a bőrönd is kész már csak várakozni kell :)

Könnyű szülést! Jó babázást! Majd írd meg a fejleményeket!

2010. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is épp 37 hetes és 4 napos vagyok. :)

S bár nem vagyok nagyon türelmetlen, azért már várom, hogy kibújjon. Nekünk is megvan minden, valóban már csak a baba hiányzik, de nem sokára itt lesz. Kicsit be is rezeltem azért a szüléstől, de tudom, hogy ezt át kell élnie egy nőnek. Remélem neked is és nekem is minden simán és gyorsan fog menni! S hamarosan már köztünk lesznek a Picurkák! Én már nem is tudok másra gondolni, csak Rá! Emellett minden mást elfelejtek. :)

Könnyű szülést kívánok!

2010. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia

Nekem 8 nap van hátra,de rettentőek az éjszakáim.1-2 óra alvásnál nincs több és minden pillanatban azt várom hogy történjen valami.Van már 2 nagy fiam, 15 és 11 évesek és mind a kettő előbb született.Azt mondják Ő kislány lesz, de remélem hamarosan kibújik.Nincs más hátra, várjunk türelemmel...

2010. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!