Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák, Ti is...

18 hetes kismamák, Ti is türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de én be vagyok zsongva annyira várom már a szülést,állandóan vásárolnék valamit a picúrnak,nem tudok megülni a fenekemen.Nagyon messzinek tűnik még a terhesség vége Nektek is?
2010. ápr. 28. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elterelni a figyelmed :) Egy klassz könyv, mozi, barátnőzés (nem terhesekkel!) , találkozás a kollégákkal stb.
2010. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csinálom csinálom talizok velük,beszélgetek de ez max 2-3 naponta és akkor is egy óra talán:)

Ja táppénzen vagyok veszélyeztetett lévén.

Szóval így még nehezebb hogy itthon vagyok.

Imádok kismama lenni sokszor bíztatom magam,hogy már a felénél járok a terhességnek még egyszer ugyan ennyi és kezembe foghatom a csöppemet,de akkor is húúú de messze van még augusztus vége:)))

2010. ápr. 28. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondoltam, hogy veszélyeztetett vagy :) Én is így jártam az elsővel és állandóan ezzel foglalkoztam. Hát nehéz :D

Néha most is be vagyok sózva (én is 18 hetes vagyok) és rohamszerű vágy tör rám, hogy azonnal vennem kell valamit a babának :))) Eddig sikerült magamon uralkodni, de nagyon tavaszodik :D

2010. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tavaszodik igen nagyon jóóóó minden virágba borult tök szép a környék én állandóan mennék ha van pénz ha nincs pénz és vennem kell valami apróságot:)

Nekem sem első baba,harmadik:) Csakhogy velük ősszel télen voltam terhes akkor nem voltam veszélyeztetett de viszont rossz volt az idő,semmi kedvem nem volt mászkálni,bent voltam többnyire a lakásban csak annyit mentem ami szükséges volt.De most!Hajaj mennyit mennék:)De nem lehet,szigoruan csak kis sétákat tehetek.

Meg ahogy itt olvasom akik most szülnek a napokban...Tök furi kicsit irígykedem rájuk mert már a végén járnak,szülnek babázhatnak tavasszal.Nekem meg még sok van hátra,bennem van azért a félsz is,nehogy valami baj legyen stb.

Te is így érzel?Te a gyerekeiden kívül mivel foglalod le magad?

2010. ápr. 28. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Én igaz már 27. hétben vagyok de én is nagyon türelmetlen vagyok, holott abszolút igaz hogy csak úgy rohan az idő :))

Nekem is szalad, szalad, de valahogy mégis szeretném ha már július lenne :)

2010. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz én 31 hetes vagyok,de nagyon türelmetlen vagyok!:)Megértelek!Pedig tényleg gyorsan megy az isdő!
2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! mi is 18 hetesek vagyunk, a barátnőm kb 2 héten belül szül. Majdnem minden nap találkozunk, olyan jó látni őket :) én is nagyon várom már, hogy a kezembe foghassam a picit, de itt a költözés hevében annyi minden programom van, hogy azt se tudom sokszor hol a fejem, olyankor jövök ide nézelődni :) Kitartás, én néha kiülök a teraszra, napozok, olvasok egy kicsit pihenés képpen. Az is elfoglal. Kellemes babavárást, és nagyon jó egészséget kívánok nektek!
2010. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi, OFF: én is 18 hetes vagyok, és szept. 27-re várom a babát. Hogy lehet, hogy Te aug. végére? Te írtad el, vagy nálam rossz a dátum?
2010. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ahhh bakker tényleg elírtam:S :S

Szeptember 25 re vagyok kiírva. :)))


Napozni én is szoktam a kertben olvasok rejtvényezek,délutántól másnap reggelig persze család gyerekeim,stb.Házimunka de módjával:)

Közben itt is ülök a gép elött mégis olyan lassan vánszorog az idő...Másnak meg repül....

2010. ápr. 28. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 18+3 km vagyok , nagyon lassan telnek a napjaim nekem is,pedig própálom lefoglalni magam,olvasgatok, a kertben napozgatok,jókat főzök,festegetek ,olvasok,és a gép előtt ülök .Mindig irigykedve olvasom azokat az írásokat akik nálam ídősebb kismamák, jó lenne már legalább 30 hetesnek lenni.:)Nem akarok panaszkodni mert nagyon boldog vagyok, de én Németországban élek a párommal és barátnőzni nem tudok.Baba bolt se sok van itt a környéken, eddig kettőt találtam oda szoktam eljárni nézelödni,de nem vettem még semmit,mert nem nagyon merek még korainak tartom.Van egy ismerősünk tőle kapok kislányrucikat, azokat már nagy nagy izgalommal várom.Szóval összefoglalva a dolgokat nekem is nagyon messze van még ,hogy a karomban tarthatom a csöpségemet.A nemét még nem tudjuk,de lehet, hogy nunusa van ,a doki szerint még nem 100%.Én szept 26-ra vagyok kiírva.Nagyon boldog babavárást és hát azt nem mondhatom, hogy légy türelemmel hiszen én is türelmetlen vagyok:)
2010. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!