Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen mennyire normalis...

26 hetesen mennyire normalis a keményedés?

Figyelt kérdés

Szóltam ma a dokimnak, hogy napi 4-5 alkalommal bekeményedik a hasam, napi 2 tasak Magnosolv mellett. Azt mondta mehet a napi 3 is.

Emellett észrevette hogy a már felhúzodott placenta megint lejjebb csúszott, most kb 25 mm-nél van.

Izgulok nehogy koraszülés legyen a vége


2022. jún. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 26. héttől kezdődött. Bár nekem mellé voltak görcsök is, szinte végig.

Jelenleg 34 hetes vagyok, még mindig egyben :D Azóta még gyakrabban keményedek, de a méhszájam még szerencsére mindig full zárt.

2022. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertári calcii magnesii cuccból szedtem 3x3 szemet naponta és így is minden vizelési ingernél illetve bélmozgásnál bekeményedett, nem is tudom naponta hányszor... de nem 4x, inkább 14x... mondtam a dokinak, de amúgy minden értékünk rendben volt és nekem tudjuk, hogy hasüregi összenövéseim vannak 🤷‍♀️ szóval közölte, hogy ennél többet nem tud tenni.

38 hetes leszek holnap, azon kívül, hogy kellemetlen, semmi baj nem történt eddig. Most leállította amúgy a magnéziumot teljesen, úgyhogy még többet feszül a hasam és a vádlijaim, combjaim is botrányosak 🙄 de már nincs sok vissza...

2022. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást #2es!!!!

Nálam is összenövésekre gyanakodtunk még terhesség előtt. Lehet akkor tényleg vannak :/


#1

2022. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtatott. :)
2022. jún. 9. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Pihenjél, igyál sok vizet, szedjed a magnéziumot, ennyit tudsz tenni. Valószínű te ilyen alkat vagy. Én is ilyen voltam...
2022. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig normális, de ha fáj, görcsös, stb akkor érdemes orvossal beszélni. De a méh készül már kb félidőtől a szülésre,"edzi magát".
2022. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!