Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szeru gorcstol nyilhat...

Mensi szeru gorcstol nyilhat a mehszaj?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok es hiaba szedek magneziumot barmelyik tipust es barmennyir, meg pihenek meg sokat iszok meg minden fittyfene, egyszeruen kb a pozitiv teszt ota tapasztalom ezeket a mensi szeru gorcsoket. Nagyon aggaszt h igy ido elott nyilni fog a mehszaj. Erre van igy esely v ennel azert tobb kell ahhoz?
2022. jún. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen van esély. Nekem is állandóan keményedett a pocakom. 22 hetesen már a külső méhszáj nyitva volt. 32 hetesen már annyira keményedett, fájdogált, hogy be kellett feküdnöm a kórházba visszatartásra, mert fennállt a koraszülés veszélye. (Magnézium infúzió + tüdőérlelő)

Aztán ettől a kombótól annyira leállt az egész keményedés-görcsölés téma, hogy a végén indítani kellett oxitocinnal a szülést.

2022. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem nem kemenyedik a hasam egyalatalan. Csak enyhen gorcsolhet heti mondjuk 3-4 nap. De kemenyedes nincs. Igazanol sose kemenyedett eddig, kiveve ha szexelunk a parommal es orvazmusom van😅 akkor de semmikor maskor
2022. jún. 9. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez volt nekem is, az egész terhességemet végigkísérték ezek a mensiszerű görcsök, de betonkemény maradt a méhszájam a 36. hétig, akkor is csak ujjkúpnyira nyílt.
2022. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 nap nem jelent semmit.

Én azt hittem az írásodból hogy mindennap kb 0-24-ben görcsölsz.

De ha szex után van akkor talán hanyagolni kéne.

Milyen fajta magnéziumot szedsz?

2022. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!