Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás hüvelyváladék jelent...

Barnás hüvelyváladék jelent meg ma a 7. terhességi héten (6+3 nap), most kicsit beijedtem, ha esetleg voltál hasonló helyzetben, leírnád mi lett, hogy alakult a terhességed?

Figyelt kérdés

Június 20-án mentem volna először a nőgyógyászomhoz, most gyorsan kértem egy új időpontot jövő hét hétfőre, de kicsit félek így nekimenni a hétvégének.

5 hónapja már volt egy spontán vetélésem a 6. héten, igaz akkor folyamatosan erősödő, pecsételő vérzésem volt a 4. héttől kezdve, a 6 hétre pedig már görcsöltem is. Most szó sincs ilyesmiről, eddig se vérzés, se görcs nem volt, csak ma ez a barna hüvelyváladék.



2022. jún. 10. 10:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szintén volt azt hiszem 7. és 10. héten is. Megnézettem, nem volt semmi gond, még progeszteront sem írtak fel.


34hkm

2022. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A Bajcsy-Zsilinszky Kórházhoz tartozom. Most jelenleg elmúlt ez a ,,barnázás", de ahogy újra észlelem, nem várok, bemegyek a Bajcsy nőgyógyászatára segítséget kérni, hátha nem hajtanak el a fenébe
2022. jún. 10. 12:44
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok,pont a Bajcsyban dolgozom..hát sok jóra ne szamits ott.
2022. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

7-es/13-as, Hát gondolom, hogy nem lennének oda értem, mivel nagyon az eleje a terhességnek és nyilván korlátozottak is ilyenkor a lehetőségek, hogy mit tehetnek, illetve talán bagatell is a probléma számukra. Engem viszont megnyugtatna, így 5 hónappal egy vetélés után. De tudom, hogy hatalmas a leterhelés az orvosokon és az ápolókon, illetve mindenkin, aki az egészségügyben dolgozik, megértem, hogy a hátuk közepére sem kívánnak, ha bemegyek a kórházba. Ha nem muszáj, nem is fogom zaklatni őket.

Ha mégis muszáj, és elhajtanak a Bajcsyban, megpróbálom a SOTE2-est, amit először javasoltál.

2022. jún. 10. 13:24
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk már allergológushoz és bőrgyógyászhoz is a SOTÉN, úgy, hogy amúgy vidékiek vagyunk.

Simán megvizsgáltak.


Én is mentem be terhesen vérzéssel már itt vidéken kórházba, és be is fektettek, nem zavart senki haza... Megvizsgáltak egyből.

Nem tudom milyen helyek ezek, ahol hazazavarják az embereket.

2022. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
El kell lássanak ott ahová tartozol. Ha azt mondod, hogy vérzel, muszáj nekik. Nem kell örülniük neked, de nem hajthatnak el. Ez akár komoly gond is lehet.
2022. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes vagyok, már egy hónapja barnás folyásom van, ultrahangon bevérzést láttak, valószínüleg progeszteron hiány miatt, de azt mondták amíg nem élénk piros addig ne aggódjak.
2022. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kerdezo?:)
2022. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, el ne kiabáljam, most megszűnt a barnázás. Közben sikerült beszélni egy orvossal, aki kicsit megnyugtatott, így ha nem vagy "csak" ilyen mértékben fordul elő ez a barnázás, kivárom a hétfő délutánt, ha erősödik, bemegyek a Bajcsy Kórházba segítséget kérni.

Hogy, hogy van a baba (tudom, még csak embrió, de nekem baba) majd hétfőn délután derül ki, ha minden jól megy addig. Nagyon szeretném, ha jól lenne.


Tényleg köszönöm az érdeklődést! És a válaszokat is mindenkinek! Kicsit neki vagyok keseredve és jól esett, hogy megértéssel válaszoltatok vagy adtatok tanácsot! Tényleg köszi!

2022. jún. 10. 21:53
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem hajtják el ha bemegy, elképzelhető, hogy lesz némi pofavágás, de azt le kell carni.
2022. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!