Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit javasol arra az esetre,...

Ki mit javasol arra az esetre, ha az integrált tesztem magas kockázatot jelzett, 1<177, viszont minden érték optimális, orrcsont is rendben és a tarkóredő is tökéletes értékű? 18. hétben járok.

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugye Down kockázatbecslésre több mód is van. Azért a kombinált a legnépszerűbb, mert azt 12. héten csinálják, korán van eredmény, bőven van ideje az embernek továbblépni.

Az integrált alig pontosabb, de csak a második trimeszterben ad eredményt, amikor már nem sok lehetőség marad ugye...

Akkor már a szekvenciális jobb, az egy kombinált meg egy ingreált ötvözése, de ad egy becslést először 12. héten, majd pontosít a 2. trimeszterben.

Persze most már mindegy.

Ha betegen nem akarnád megtartani, akkor szerintem csak amnio.

2022. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A SOTE az egyetlen ahol amnio van?
2022. jún. 10. 17:20
 13/18 anonim ***** válasza:
12. Sok helyen van. Magánban is többek között. Nincs nőgyógyászod?
2022. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiamnál is meg az utána lévő terhességnél is verifit csináltattam a 10.héten. A fiam egészséges a lányunk sajnos downos baba volt.

Nekem az eredmények már a 12.heti uh előtt meglettek, így a down babánál mindent alaposan megnézett és csak áramlásnál volt eltérés, a nyakiredő a nagykönyv szerinti, többször is megmérte, mert annyira tökéletes volt, orrcsont is meg volt.

Hasba szuri igazolta, kedden vették le és mivel a hibás gén jelenléte volt a lényeg, hogy van vagy nincs, pénteken már tudtuk az eredményt, hétfőn meg is volt a műtét a 14.hétben.

2022. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Holnap megyek Trisomy tesztre ugyanezen ok miatt! Nekem a 1:497-hez de nem lennék nyugodt ha nem csináltatnèk DNS alapu kromoszóma tesztet.
2022. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom szerint a teszteknek kell hinni, az UH-n csak 80% szűrhető ki mert vannak beteg babák akiknek nem ilyen jellegű az eltérések lehez Downos normál az orrcsonttal es tarko redővel is. Szerintem Nifty/Prena/Trisomy teszt valamit csináltass ha nyugodt akarsz lenni!
2022. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amnio akkor kell ha el szeretnéd vetetni mert anélkül nem veszik el hiába van pozitív teszt.
2022. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16. igaza van, ráadásul van egy csomó más genetikai betegség, aminek nincs jele az uh-on
2022. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!