Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szedjem az elevitet?...

Meddig szedjem az elevitet? Most vagyunk 24 hetesek és mindenki az mondja hogy hadjam abba mert nagy babát fogok szülni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy butaság! Halálra ijesztik ezzel a kismamákat!

Az első babával végig szedtem, 40. héten született, 2960 gr volt.

A másodikkal is úgy tervezem, hogy végig fogom szedni, most vagyok 21 hetes.

2010. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem bizonyított. Mivel nem lehet tudni, hogy egy végig Elevitet szedő kismama babája mekkora lett volna Elevit nélkül. Az biztos, hogy az én dokim (neves orvos) a 24. héttől azt mondta, hogy ne szedjem minden nap. Csak néha, mikor eszembe jut. Így egy héten 1, max. 2-t szedek belőle.

Szerintem jobb így, mert ha végig szedném, akkor szülés után sem hagyhatnám abba egy darabig.

2010. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én dokim is azt mondta a 20.hét után 2naponta szedjem csak, mivel amúgy elég sok gyümölcsöt eszem, aztán még ezt is redukáljam le heti 2re vagy Hipp Natal-t igyak 2naponta. Most a 29.hetemben járok.

1.terhességemnél is így szedtem és 3450gr- 54cm lányom született.

2. terhességemnél ua 3800gr és 58cm kislány lett.

Szerintem ha gyümölcsöt is eszel rendszeresen akkor elég ha 2naponta eszed az elevitet.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia én az első vel nem szedtem semmit és 3650gramm lett a másodiknál én is az elevitet szedtem és 4100gramm lett most a femibiont szedem a harmadikkal 10 hetes terhesvagyok és ezt még nem tudom hogy mekkora lessz.
2010. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!