Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Hányadik...

Ikres kismamák! Hányadik héten tudtátok meg, hogy több baba van? Mikor lehet ezt a legkorábban látni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes voltam,mikor uh-on látszott a két baba.
2010. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. heten volt az elso uh, es akkor mondtak. De ugy tudom ketpeteju ikreknel mar egeszen koran eszre veszik, hogy ket petezsak van.
2010. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Halihó.

Nekem 12 hetesen mondták meg vagyis hasi ultrahangon ott láttuk meg egyszerre a dokival hogy ott bizony két babóca van:-)

Érdekes mert voltam 5 majd 9 hetesen is hüvelyi uh-án és mégis a 9.-en amin már jobban kivehető a baba ott is csak egyet látott láttunk:-)Mindenki azt mondja nem lehet tudni csak a szülés után hogy egy vagy kétpetéjűek tehát ez nekem még rejtély..amúgy ami tuti hogy kukisok:-)

2010. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!