Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetes terhes vagyok,...

5+2 hetes terhes vagyok, illetve láttak az uh-n 6mm-es petezsákra utaló foltot. Volt már kémiai terhességem, 30 fölött vagyok,és eléggé parázok, mert a tetszjeim nem erősődnek. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
A tesztek Gabriell teszt.

#Halvány teszt az 5.héten
2022. jún. 12. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell erősödnie a tesztednek. 5+2 körül meg nem gáz, ha nem látnak semmi konkrétat még.


Ne csinálgass teszteket naponta, tök felesleges, és ne menj orvoshoz legközelebb, csak a 7.hét után.

2022. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csináltam más fajta tetszteket is, nagyon sokat,mert már nem várt előtt 3 nappal pozitív volt a Clearblue. A Predictor egyértelmű pozitív volt 3 napja nem első vizeletből. A ma reggeli Gabriell halványabbnak tűnik mint az első 2,igaz ez még nem száradt meg. Kinek volt hasonló tapasztalata?
2022. jún. 12. 11:09
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért mentem korán orvoshoz, mert nehéz fizikai munkát végzek. Tudom, hogy csak saját magam idegelem, de amikor már egyszer megégette magát az ember, nem egyszerű nyugton maradni. Van egy 14 éves fiam,ott a Gabriellről 5 hetesen leugrott a második csík. Ezért fura ez most, hogy ennyire nem egyforma 2 terhesség.
2022. jún. 12. 11:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor nem erősödött a teszt, mikor üres maradt a petezsák.

A dokim mindig azt mondja, igen is számít hogy erősödik e (ellentetben az itt diplomázott gyakorisokkal, akik szerint a pozitív az pozitív és pont).


5 hetesen többnek egyébként még nem kellene látszania. Eddig jól haladsz. Az a kérdés, hogy ezután mennyire fejlődik. Ezt meg csak az idő tudja megmondani, nem mi

2022. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csütörtökre hívott vissza kontrollra, addigra szeretne látni szikhólyagot legalább. Ami picit nyugtat, hogy egyenlőre nincs barnázás,mint a legutóbbi kémiai terhességnél. Ellenben van derékfájás és szúrkálgat. Van félretéve egy digitális Clearblue, ami múlt héten 1-2 hetet mutatott, de a mai Gabriell után ott rohad el a dobozban. Nem idegesítem vele fel magam.
2022. jún. 12. 11:38
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6+1 hetesen is még csak üres petezsák volt, szikhólyag is csak sejthető volt. Nem paráztam, tudtam hogy ott lesz aminek lennie kell, csak túl korán mentem. Másfél héttel később már volt is minden.

Szerintem ez a csütörtöki “szikhólyagot már szeretne látni” dolog se biztos, mert lehet hogy nem fog, de attól még minden rendben van.

2022. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os.És azt tudod, hogy mikor foganhatott nâlad a pici? Nekem május 22-én volt pozitív az ovulációs tesztem 31 napos ciklusban. Elvileg a digitális teszt fogantatástól számol. A múlt heti 1-2 hét még helyén való, de mostanra már 2-3-at illene mutatnia. Azért nem csinálom meg, mert hülyét kapok ha nem változik.
2022. jún. 12. 12:20
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyílván egy marha vagyok és megcsináltam. A 22.ei ovulációs teszthez mérten 21 nap telt el. A kijelzőn pedig még mindig 1-2 hét van. Tehát nem emelkedett a hcg ez alapján. Ebből vagy csoda gyerek lesz, vagy semmilyen.
2022. jún. 12. 13:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne tesztelj, ha mégis szeretnél, legalább szerdáig várj. Nagyon kicsi terhesség, a digitális lehet tényleg csak szerda körül írná azt, hogy 2-3 hét. Tudom könnyű mondani, de ne stresszeld magad.

A Gabriel tesztről mostanában nem sok pozitív visszajelzés van. 14,15 évvel ezelőtt biztosan normálisabb volt a minősége.

2022. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kémiainál is ez volt, de ugye ott nem láttak petezsákot sem csak vérből 131-es hcgt.Most nem volt vérvétel. Ott a menstruáció napján nagyítóval lehetett csak látni a 10es teszten a második csíkot. Pár nap múlva erősödött minimálisan, aztán 1 hétre rá kezdtem el barnâzni és még 1 hétre rá megjött. Most azért erōsebbek a tetszjeim, viszont a duplázódás a digitális alapján nem történt meg. 1 hete nem jött meg, de ebből még bármi lehet. Olvastam lassan emelkedő Hcg szintről, volt akinek egészséges baba lett a vége, de a többségnél nem happy enddel végződött.
2022. jún. 12. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!