Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első tünet a hánying...

Akinek az első tünet a hányinger volt, mit érzett?

Figyelt kérdés

Első gyermekemmel az elmaradt menstruáció előtt 1 héttel már fájtak a melleim, amik előtte soha. Egyből tudtam, hogy baba lesz.

Szerdán van a menstruáció napja, viszont 2-3 napja érzek hányingerszerű valamit... Reggel, napközben és éjjel is. Nem annyira durva mint egy sima hányinger, nem a torkomnál érzem. Illetve olyan, mintha túlettem volna magam, holott délután 5-től nem is ettem.

Csak érdekel, hogy akinek hányinger jelzett, mit érzett?


2022. jún. 14. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hányinger ilyen korán nem kezdődik. Én a 7-17. hétig hánytam, napi 3-4 alkalommal is sajnos.
2022. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen. Amíg nincs hcg nem lesz hányingered. Vagy legalábbis nem a terhességtől.
2022. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teszt?
2022. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a tünetet a jcg okozza a teszt is +
2022. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a fajta hányinger szerintem a sav miatt lehet.
2022. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mivel az elsőnél is pozitív teszt előtt már fájtak a melleim, így lehet, hogy a hányinger is emiatt lesz. Ha nem, nem esek kétségbe. :)

Én csak kíváncsi voltam, hogy ki hogyan érezte, még ha mindenkinek más is.

2022. jún. 14. 12:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy a melleid fájtak, megint más. Nekem minden mensi előtt fájnak. A ciklus során emelkedő progeszteron szint az oka. A HCG szinthez nincs köze.
2022. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat hánytam, de mire ez a tünet először jelentkezett, már bőven pozitív volt a teszt.
2022. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A HCG-nek el kell ér is bizonyos szintet, hogy hányingert okozzon. Ez általában a 6. hét körül történik. (Vannak erről cikkek, nem tudom pontosan az értéket.) A lényeg, hogy a nagyon korai hányinger még általában nem emiatt van, akinek van.
2022. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*érnie
2022. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!