Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 napos terhességnél ha nem...

Betta22 kérdése:

6+1 napos terhességnél ha nem látott a doki szívhangot, sem pulzulást nagy bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál pozitív terhességi teszt miatt, és megállapította, hogy 6+1 napos várandósságról van szó. Szabályos petezsák 17 mm, benne látható szikhólyag 4,4 mm. Nem volt szívhang, mutatta a képernyőn, hogy nincs pulzulás sem. Rá írta a papírra, hogy Missed Ab., illetve azt mondta ez egy elhalt terhesség, ilyenkor már kéne lennie pulzulásnak már nagy hozzá az embrió. Nagyon megijedtem, mert nem adom fel a reményt, és még biztos nem mennék el műszeres befejezésre, de azt mondta nem lát rá sok esélyt, hogy lesz szívhang, pedig mindent rendben talált körülötte. Szájhúzásra vissza hívott 1 hét múlva kontrollra. (Magán doki, de biztos nem hozzá megyek vissza.)Volt ilyesmi tapasztalatotok? Van remény hogy lesz neki szívhangja a méretéből adódóan?



#6 hetes #szívhang #szivhang #6+1 hetes terhesség #Még nincs szívhang
2022. jún. 14. 10:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
6+1 hetes bocsánat* elírtam
2022. jún. 14. 10:50
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
És ebben a leírásban hol az embrió mérete?
2022. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
6+1 még nem "kötelező" a szivhang, legtöbb embrionak már van de van akinél még nincs. Én 6+5 voltam dokinal már volt (csak azért mentem ilyen korán mert elkezdtem kicsit barnazni és másnapra volt repulojegyem haza Magyarországra és nem tudtam repulhetek e így)
2022. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez idióta… nekem egyik gyereknél sem volt ilyenkor szívhang, dokim szerint teljesen normális, visszahívott egy héttel későbbre és már volt :) 3X
2022. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+3on se volt. Rá 2 héttel mentem vissza és akkor lett.
2022. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs egyelőre! Majd ha egy hét múlva sem lesz szívhang, akkor lehet aggódni! nyugalom, beindul majd.
2022. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt szívhang ennyi idős terhességnél. Most itt játszik mellettem a lassan 2 évesem.
2022. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A 6+1 ilyen szempontból nem mérvadó, az embrió mérete inkább, de te arról nem írtál, csak a szikhólyagról.


Nekem most volt vetélésem, szintén 17 mm-es petezsák, ekkora szikhólyag, embriót még nem láttak. 3 nappal később kezdeményt igen, csak sajnos elvetéltem. De nekem már az is gyanús volt, hogy 17 mm-es petezsákban nem volt még embrióm :/

2022. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Minket 7+2re hívtak vissza, na akkor volt szívhang.

Sajnos a méretekhez egyáltalán nem értek, így csak kitartást kívánok!

2022. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 6+4-nél (100%) nem volt még csak láthato embrió sem. Most itt alszik mellettem, másfél éves.
2022. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!