Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 napos terhességnél ha nem...

Betta22 kérdése:

6+1 napos terhességnél ha nem látott a doki szívhangot, sem pulzulást nagy bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál pozitív terhességi teszt miatt, és megállapította, hogy 6+1 napos várandósságról van szó. Szabályos petezsák 17 mm, benne látható szikhólyag 4,4 mm. Nem volt szívhang, mutatta a képernyőn, hogy nincs pulzulás sem. Rá írta a papírra, hogy Missed Ab., illetve azt mondta ez egy elhalt terhesség, ilyenkor már kéne lennie pulzulásnak már nagy hozzá az embrió. Nagyon megijedtem, mert nem adom fel a reményt, és még biztos nem mennék el műszeres befejezésre, de azt mondta nem lát rá sok esélyt, hogy lesz szívhang, pedig mindent rendben talált körülötte. Szájhúzásra vissza hívott 1 hét múlva kontrollra. (Magán doki, de biztos nem hozzá megyek vissza.)Volt ilyesmi tapasztalatotok? Van remény hogy lesz neki szívhangja a méretéből adódóan?



#6 hetes #szívhang #szivhang #6+1 hetes terhesség #Még nincs szívhang
2022. jún. 14. 10:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, és köszönöm a válaszotokat! Mivel első babóca, ezért eléggé aggódom. A papíron a következő ha rosszul írtam: szabályos petezsák 17mm, CRL.:4,4 mm.

Én is azt gondolom, hogy még van idő de a doki már Missed.Ab.ra adott volna időpontot, mondván elhalt már kéne lennie szívhangnak, és nem bíztatott, hogy várjak. Nem idióta vagyok az előző kommentelőnek, hanem aggódom és valószínű nem egyedül vagyok/voltam ezzel.

Mindenkinek köszönöm, 1 hét múlva kontroll remélem már hallani fogom a kis szívverését!:)

2022. jún. 14. 12:27
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, ez kétesélyes. Ekkora magzatnak valóban kellene már lennie szívhangnak, de van némi esély ettől függetlenül, sajnos ez csak legközelebb fog kiderülni.
2022. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz!
2022. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha az orvos nem teljesen vak, akkor azért 4,4 mmes embriónál látnia kellene szívhangot.
2022. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem rád értettem, hogy idióta, hanem az orvosra!
2022. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Nagyon sokan jártak így, nyugi, szerintem egy hét múlva már lesz szívhang is. 😊

2022. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 6+1 voltam, mikor orvosnál voltam. 17 mm-es petezsákot látott, szabályos szikhólyaggal, de nálam se volt pulzálás. Most csütörtökön megyek vissza, elvileg 9+1 leszek akkorra. Én bízom benne, hogy most rendben leszek, és neked is szurkolok.
2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Szia!Nekem az orvosom azt mondta hogy 6.hét vége,7.hét elején már kell legyen szívhang.Nekem nem lett sajnos mert 8.héten mentem vissza és ugyanolyan állapotban volt mint a 6.heti ultrahangon tehát 22mm petezsák volt,benne szikhólyag és embriócsomó.

Nem reménytelen a helyzeted.Még lehet szívhang ebből.Az orvosod elég hamar kimondta azt a missed ab dolgot.

Sok sikert!

2022. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan 6+1 naposan voltam én is, és még csak szikhólyag sem volt látható, csak sejthető.

Mindenkèpp menj el egy hét múlva másik dokihoz, és fel a fejjel!

2022. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a bíztató szavakat!:) Ez az 1 hét várakozás minden percben kínzás .. Viszont jól esik, hogy ennyien írtatok megnyugodtam egy kicsit:)
2022. jún. 14. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!