Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek újra ikreim?

Lehetnek újra ikreim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előző terhességemkor egypetéjű ikerfiúknak adtam életet. Sajnos az egyik kisfiam 6 hetesen felköltözött a csillagok közé bölcső halál miatt.. :( szeretnénk még gyerekeket de nem tudom mennyi esélyem van rá ,hogy újra ikreim legyenek. Gyerek korom óta ez volt az álmom és olyan hamar véget ért , szeretném újra megtapasztalni és sikeresen felnevelni egy ikerpárt :(

2022. jún. 17. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Számomra hibetetlen, hogy valaki, aki elvesztette a gyerekét, nem azért imádkozik, hogy egészséges legyen, és azt siratja a halott gyerekben, hogy nincsenek ikrei...
2022. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehetetlen, de elég ritka az ilyen

(olyan párt ismerek ahol iker lányok után ismét lány született, aztán gondolták adnak egy utolsó esélyt, hogy fiú legyen és ismét iker lányok lettek)

2022. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Oszinte reszvetem a veszteseged miatt. :( ugy tudom, 90 terhessegbol 1 lesz ikerterhesseg kb, de termeszetesen genetikai tenyezok is befolyasoljak az eselyt. Nalad ez nagyobb, hiszen ikerpar fogant. En oszinten kivanom, hogy minden ugy alakuljon, ahogy szeretned:)
2022. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolom túl jó dolognak, hogy azért vágysz ismét ikrekre, mert az első ikerpár esetében az egyik elment és te nagyon szeretnél ikreket nevelni. Ez olyan, mintha pótléknak használnád majd az új babákat.


Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak, az esély egy ikerterhességre megvan, de semmi sem garantálja, hogy a második terhességed során is ikrek lesznek. Amúgy ha terhes leszel és kiderül, hogy nem iker, akkor a mostani hozzáállásod miatt borzasztóan boldogtalan leszel. Próbáld meg elengedni ezt a dolgot még most, amíg időben vagy.

2022. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
A sógornőmnek egymás után 3-szor lettek ikrei, mindenféle variációban.
2022. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne vállalj gyereket, hogy hátha ikrek. Neveld fel azt az egyet, és add neki az elhunyt tesója szeretetét is.
2022. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felmerül bennem, hogy komoly-e a kérdés...

Az első válaszoló leírta a gondolataimat.

2022. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem erősen kamuszagú a kérdés, elképzelni nem tudom hogy egy anyának ez lehet a legnagyobb gondja miután elvesztette az egyik gyerekét.

Természesen lehetnek újra ikrek, de lehet hogy nem.

Felfoghatatlan, hogy ilyen kérdés tényleg felmerüljön valakiben egy ilyen helyzetben.

2022. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van egy egypetéjű ikertesóm, és a másik két tesóm is ikrek, de ők kétpetéjűek és külön neműek, ők két évvel fiatalabbak. Tehát nálunk 2-szer 2 iker van, pedig nem volt más iker a családban sehol. Szóval megeshet, hogy újra ikreid lesznek.
2022. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!