Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtad el a párodnak,...

Mikor mondtad el a párodnak, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés
Egyből a pozitív teszt után vagy csak orvosi vizsgálat után?
2022. jún. 17. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
12. dpo-n a második tesztnél. Az előtte napi olyan halvány volt, hogy még én se voltam benne biztos hogy most ez az vagy nem az.
2022. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Azonnal.



Szülőket:

Enyémeket minden alkalommal hamar.

Egyrészt nagyon közeli a kapcsolat, másrészt ha valami baj van, akkor jó, ha tudja az ember környezete, hogy mi is okozhatja, vagy mire kell figyelni.

Többedik gyereknél pedig volt is gond.. így nem az volt hogy te gáz van vigyázz màr a gyerekre amig az ügyeletre megyünk.


Meg amúgy is, velük azt is azonnal megosztom, ha baj van.


Férjem szülei..

8-10. Héten


Nem szoros a kapcsolat, évi 4 alkalommal találkoztunk maximum akkoriban.. de pont találkozós alkalom volt.

2022. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Együtt teszteltünk az esküvő napján. Akkor már 1.5 éve próbálkoztunk. Pont aznap lett pozitív :) !
2022. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Együtt néztük meg a teszt eredményét mindkét babánál.

A nagyszülők 12 és 15 hetesen tudták meg

2022. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Már mikor a gyanú felmerült, akkor beszéltünk róla, együtt vettünk tesztet és csináltuk meg.
2022. jún. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Anyunál csináltam a tesztet, de tudta a férjem, úgyhogy ebédszünetben hívott. Anyósnak is elmondtuk aznap
2022. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Még aznap. Megvártam míg este hazaér. :)

Nem is tudtam volna tovább várni, de nem is örült volna ha nem tudja azonnal. Majdnem 1 évet vártunk rá.

2022. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Férjemnek azonnal, pedig nagyon halvány volt, nekem sem késett még akkor. De ezen nem is gondolkodtam, hogy elmondom-e neki.

Szülőknel 6 hetesen, de nem így lett tervezve. Pont náluk voltam, mikor elkezdtem vérezni, persze pánikba estem és szóltam, hogy menni kell az ügyeletre. Szóval így tudták meg. Amúgy az orvosi vizsgálat után mondtuk volna el, a 8-9. héten.

2022. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

Eleve próbálkoztunk, szóval nem lett volna korrekt nem megmutatni neki a pozitív tesztet. Így hát azonnal, amint meglett.

A szülőknek először 10. héten, mert pont karácsony volt, másodszor meg a 12. heti UH után.

2022. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Amikor pozitív lett a teszt elmondtam a férjemnek. Én nem is értem mire kellene várni.


A szüleimnek is elmondtam már akkor. Szoros a kapcsolat, tudták, hogy szeretnénk már. Előtte volt missed abom, azt is tudták. Férjem szüleivel nem olyan szoros a kapcsolat, mint ők gondolják meg anyósom túl sok tud lenni bármiről van szó és nem is empatikus. Így nekik 13. héten a genetikai vizsgálat után mondtuk el. Mindenki másnak változó. Távolabbi ismerősök még most sem tudják. 24 hetes vagyok.

2022. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!