Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem volt első látásra?...

Szerelem volt első látásra? Mennyi idő után mondtad párodnak, hogy szereted?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem



Hónapokkal később..

2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
azonnal
2013. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk az volt. Én nem mertem mondani, de már a kezdetektől így éreztem, ő mondta először 3 hét után és akkor mondtam, hogy én is szeretem.
2013. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
érdekes a mi esetünk. A férjem szüleit ismertem már rég, de őt nem. Amikor találkoztunk, én azt gondoltam az első pillanatban, hogy Úristen, de leteperném...holott én egy iszonyú szégyellős, visszahúzódó, csendes nő vagyok. Mint utóbb kiderült, mindkettőnk erősen koncentrált, hogy ne esünk egymásnak. :-D nagyon hamar összeköltöztünk, 2 év után jöttek a gyerekek, ikrek, kisfiú-kislány. Pedig azt hittem, hogy ez csak hirtelen fellángolás lesz, de nem! :-)
2013. máj. 30. 11:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy az erős vonzalom és szimpátia már akkor megvolt,pár hét után már határozottan éreztem,egy hónap után pedig én mondtam ki először a bűvös szót.
2013. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Második látásra volt szerelem. :) Én mondtam ki előbb, még mielőtt kapcsolatba kezdtünk volna. Így lett a barátságunkból együttjárás, együttélés, majd házasság. Most van két gyerekünk, nyáron leszünk tízévesek.
2013. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szerelem első látásra, mert 3 évig egy gimibe jártunk, biztosan láttuk egymást, de így visszagondolva nem emlékszünk a másikra. :) Aztán amikor először beszélgettünk, hát én már akkor szerelmes lettél belé, mégha röhejes is. Ő pedig még korábban, amikor meglátott engem egy szórakozóhelyen. De először ő mondta ki, az 1. beszélgetésünktől (ami a kapcsolatunk 1. napja is :)) számított 2 hét múlva, majd pedig kb. 2 hét múlva én is. Régi szép idők...de jó visszaemlékezni. :)
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Ahhoz, hogy valaki szerelmes legyen, kell ismerni a másikat belül is.

Anélkül csak erős vonzódás.


Én kereken 15 hónap után mondtam a férjemnek, hogy szeretem.

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az első látásra szerelem nevű tézisbe. Sokkal inkább az első látásra vonzalomban igen.


Általában 2 hónap kell, hogy ki is tudjam mondani, előtte max leírni tudom, de a szemébe mondáshoz nekem idő kell, még ha ők 2-4 hét után ki is mondják nekem. Eddig 3 szerelem volt az életemben, egy plátói, és két viszonozott. Kettőnél első látásra iszonyatos vonzalom, de nem szerelem :)

2013. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta nekem előbb, kb. 2 és fél hónap után, és utána én is mondtam neki. Nem volt szerelem első látásra, csak nagyon tetszett, de 29 éves voltam, amikor megismertem, már különbséget tudtam tenni a szerelem és a "tetszik" között. A szerelem kialakulásához kellett az a 2 hónap, de azóta nagyon-nagyon szeretjük egymást. 1 éve vagyunk házasok. Szoktuk mondani egymásnak, hogy szeretlek.
2013. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!