Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy szingli,...

Miért van az, hogy szingli, fiatal lányként azon sírok, hogy nincs babám?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista vagyok. Szeret a családom, vannak barátaim, egész évben lekötött a tanulás és elég jól feltalálom magam. Ergo az unalom kizárva.

Akkor mégis miért? Folyamatosan hiányérzetem van azért, mert nem szültem.

Az előbb néztem egy videót a magzat fejlődéséről és potyogtak a könnyeim, amiért még sosem éltem át és nem tudom, hogy valaha átfogom-e ezt a csodát.

Lehet, hogy azért rinyálok, mert meg fog jönni. 😄

Most nem kérek kioktatást az anyagiakról, meg a tartós kapcsolatról, mert nyilván NEM fogok szülni. Nincs is kitől. Akkor miért vagyok tele ennyire durván ilyen vágyakkal?


2022. jún. 18. 23:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

A társadalom kicsit felfordult. Tradicionálisan a nők az első gyereküket 16-20 évesen szülték. Biológiailag is ez lenne a legoptimálisabb.

Csak ugye ma már a társadalom máshogy van berendezkedve.


Te tudat alatt valsz a tradicionális berögződés miatt érzel hiányt.

2022. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Mert valószínűleg nem vagy valami okos..
2022. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%

Mert a lábméreted nagyobb az IQ-nál.

( Persze, ez nyilván egy viccesnek hitt trollkérdés. A válaszom erre vonatkozik.)

2022. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Addig örülj, míg nincs gyereked, utána nem lesz energiád ilyen hlységekre...
2022. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem azzal semmi baj sincs, ha valaki fiatalon szeretne gyereket, csak persze tudja felmérni a körülményeit.

Egyébként nem lehet, hogy igazából inkább kapcsolatra vágysz és ennek hiánya miatt félsz, hogy nem lesz gyereked sem?

2022. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%
Kompenzálsz, semmi köze a gyerekhez, vagy a szerető szüleid nem jól szeretnek, vagy párkapcsolatra vágysz.
2022. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Atyám, micsoda kommentek! Miért ne vágyhatna egy 22 éves nő gyerekre? 22, nem 12! Bennem is erős volt az anyai ösztön, időszakosan rám jött, hogy nagyon szeretnék babát, aztán elmúlt, mert más dolgok kerültek előtérbe, párválasztás, elköteleződés, otthonteremtés, stb... De végül a fiam születésével teljesedett ki minden.
2022. jún. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

7-es Azért, mert a gyermekvállalás jó esetben nem öncélú vágy, ha valaki 22, és nem 12 éves.

Nem jön rá időszakosan az emberre, hanem folyamatosan hátul tudja az ember, hogy szeretne, de nem sír azért, mert nincs, ha még párkapcsolat sincs a fasorban sem.

2022. jún. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

"22, nem 12!"


Agyilag mondjuk inkább a 12 éves kor felé közelít szegény.

2022. jún. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem,hogy a gyerek hiányzik. Valami más miatt sírsz,de még te sem tudod miért. Keress fel szakembert, emögött valami más fog megbújni.
2022. jún. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!