Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék kismamákkal beszélge...

Szeretnék kismamákkal beszélgetni, ismerkedni, új barátokat szerezni, mert az összes barátom, ismerősöm szingli és felszívódott. Van valaki aki szívesen "ismerkedne"?

Figyelt kérdés
Elég fura ez a kérdés tudom, de lassan kezdek begolyózni. Itthon vagyok, férjem dolgozik, a barátaim teljesen felszívódtak. Semmilyen programom nincs, azon kívül, hogy itthon vagyok egész nap és szenvedek az unalomtól. Nem szeretek másokra ráakaszkodni, mert van egy-két ismerősöm akik nem régen szültek, de nem akarok számukra terhes lenni, hiszen nekik is megvan a maga életük. Nekem viszont nincs egy barátnőm sem, akivel ellehetnénk, kismamás programokat csinálhatnék napközben. Mert ugye a vedelés, kocsmázás, éjszakázás (ami eddig ment), most nem megy. Szóval napközben tv-zek (táppénzen itthon vagyok), főzök meg takarítok, minden nap bemegyek a babaszobába és várom a babám. De nagyon nyomasztó már ez a semmittevés... Most komolyan egyedül fogjam magam, menjek be a városba napközben, és??? Mit csináljak? Szóval ha van valakinek kedve beszélgetni, ismerkedni annak nagyon örülnék. Amúgy Budapesten élek és 32 hetes kismami vagyok. (24 éves)
2013. júl. 17. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia,en is 32 hetes budapesti kismama vagyok:) szivesen ismerkednek,beszelgetnek en is:)
2013. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kitartás, mindjárt megszületik a babád :)

Utána tuti nem lesz sok szabadidőd :)


14hkm

2013. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia,nyugi lassan túl leszel rajta,de tudom mit érzel..én még csak 8+5 hetes vagyok,de lassan kezdek félni magamtól...a párom csak este jár haza,én meg egész nap itthon,mivel nem dolgozom.Néha annyira rámtör az idegbaj,hogy kezdek megijedni magamtól..van,hogy csak bőgök a semmin,van h olyan idegek elkapnak,h az amúgy imádott kiskutyám is elbújik előlem :( Meddig tart ez a hangulatingadozás?Nálatok is volt? (22 éves)
2013. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, írtam priviben :) Utolsó válaszoló:

Igen, nekem is folyamatos ez a hangulatingadozás, és idegroham. Az első trimeszter és az utolsó trimeszterben főleg. Biztos a sok itthonléttől is, mert ha le lenne kötve a figyelmem biztos jobban lennék. Bár akkor meg lehet máson kapnám fel az agyvizet. :) Szívesen segítek, ha tudok valamiben és van még kérdésed.

2013. júl. 17. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugika en is igy vagyok...mar teljesen bekatantam, ha valami szep tortenik elsirom magam...:-DReggeltol estig noveremmel beszelek viberen..

a hazimunka is minden napos, de kb 1ora alatt minden toppon van...volt, h tiszta ruhat mostam csak, h legyen mit csinalni..de most legalabb jo illatuk van...:-D

Nagyon maszkalni sem lehet ilyen melegben:/ legalabb is en szedulok stb.

Ha egy kicsit huvosebb van akkor megyek, de mar tudom az osszes boltnak az arukeszletet...:D

2013. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tiszta ruhák mosása az már tényleg egy fázis :) Kéne valami jó programlehetőség komolyan... Bár egyedül az embernek semmihez sincs kedve.
2013. júl. 17. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat igen, bar en mar nagyon a vegen vagyok 39.het de meg is ugy erzem igy maradok orokre...A frontok jonnek mennek, de semmit:)
2013. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is budapesti kismama vagyok, 23 evés, hasonló problémával, gyakorlatilag 0 a szociális életem... Szívesen ismerkednék.

2013. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 málna_ ***** válasza:

Én is pesti vagyok, de még nagyon az elején jár a terhességem, már rég babázni fogtok, mire én szülök :)

Csak januárra várjuk a babát :)

2013. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!

Na nekem még több van hátra (febr eleje) ...ugyanaz van nálam is kb meghalok az unalomtól. Ami tetèzi is minden szinten a dolgokat hogy veszélyeztetett vagyok így feküdnöm kell. Szóval így még a házimunkával, kertészkedéssel sem tudom magam rendesen lekötni, csak a kötelező minimumot tudom megcsinálni.


25N pest megyéből és 10+2 hkm :-)

2013. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!