Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokhoz szól a kérdés, akinek...

Azokhoz szól a kérdés, akinek 2 vagy több gyermeke született(esetleg 2.at várja)Nálatok is erősebben érződik/érződött a második/harmadik, stb, mozgása mint az első ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Nekem az első gyermekem volt a legaktívabb, olyan volt mint egy alien. Ő hátsófali volt.


A második és harmadik nyugodtabb volt. Sőt, a harmadik volt a leglustább és a legkevésbé érezhető, pedig ő is hátsófali volt, míg a második melsőfali.

2022. jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most várom a másodikat. És igen, határozottan jobban és erősebben érzem őt, mint a nővérét éreztem anno. Pedig a nővérét is elég hamar és jól éreztem, de a húga azért nagyon kis aktív, ultrahangokon is látszik, hogy folyton meg nem áll. Félek is, hogy mi lesz így pocakon kívül :D
2022. jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Elsőt későn éreztem meg, kb. 22 hetesen, de bepótolta. Volt hogy úgy "lerúgta a vesém", hogy begörcsöltem, be kellett mennünk, infúziót kaptam.

Másodikat extra korán megéreztem, de valamivel gyengédebb volt hozzám.

2022. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második babámat hamarabb éreztem ,és intenzívebb volt. És folyton ficankolt.

Ez az életben sincs másképpen. 😅

2022. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt 20 hetesen éreztem először, a harmadikat 13 hetesen. A másodikat meg jóval erősebben, de azt azért, mert ő volt (és a mai napig ő) a legizgágább. :)
2022. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első fiamat a 16. Heten éreztem először, ő volt a legaktívabb végig amúgy a terhesség alatt rengeteget mozgott, volt egy pont ami erzeketlen volt még szülés után is annyit rugdosta, a második sokkal nyugodtabb volt 12 hetesen időnként már érztem,azért a 3. Trimeszterben már Ő is imadta rudgalni a szerveim, a legkisebb még csak 13 hetes éreztem már 10 hetesen is valamit,de az Uhn is lattam hogy eddig a leglustibb babám.
2022. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!