Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van két gyerekem mind a kettő...

Bettyke526 kérdése:

Van két gyerekem mind a kettő császárral született mert farfekvéses volt mind a kettő. Most várom a harmadik gyerekünket, ilyenkor autómatikusan császároznak vagy sima szülésre készüljek? 8 év telet el az utolsó császárom óta.

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 császár után már nem szoktak akadékoskodni, ha anyuka császárt szeretne újra. ha viszont természetesen szeretnél szülni, az sem lehetetlen, de nehéz igazán támogató orvos-kórház párost találni.
2015. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két császár után, nagyon nehéz természetesen szülni. Van rá példa, de ehhez nagyon támogató orvost kell találni. Kérdés, ha minden adott (tehát nincs egészségügyi akadálya) te mit szeretnél. Mert ha jobban húzol a császár fele, akkor nincs kérdés, 100-ból 99 orvos császározni fog. Ha szeretnél természetesen szülni (ismét írom, ha nincs egyéb egészségügyi kockázata), akkor sürgősen kezdj el támogató közeget keresni. Van a Fb-on egy csoport már nem vagyok tag, de VBAC Magyarországként ha rákeresel, ott tudnak segíteni, hogy melyik kórházban, mely orvosok segíthetnek. Nekem az első babám császárral, a második simán született, de nem volt egyéb kizáró ok, hogy ne történhessen így. Szép babavárást!
2015. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Több nőt is ismerek, aki 2 császár után természetesen szült. Ha szeretnéd, lépj be a VBAC támogató csoportba a Facebook-on és náluk érdeklődhetsz, hogy kinél-mikor-hol szültek.
2015. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnél simán szülni, keress olyan orvost aki ebben támogat,de a legtöbb helyen ilyenkor automatikusan császároznak.
2015. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a legelején mondta az orvosom, hogy készüljek lelkileg a következő császárra. Bár én magam sem vállaltam volna semmi pénzért a sima szülést az előző műtétek miatt.
2015. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Őszintén nem szeretnék simán szülni mert van egészségügyi akadálya,de a védőnő mondta nekem,hogy simán szülesztenek meg mert 8 év telt el az előző szülésem óta.De én is furcsának tartom mert én is azt gondolom,hogy ilyenkor nem kérdés a császár megint.De ha megyek orvoshoz megint megkérdezem tőle.
2015. szept. 16. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb a kockázata és a lehetséges szövődmények sora egy sima hüvelyi szülésnek két császár után, mint amennyi kockázata egy harmadik császárnak van. Olvass utána, tájékozódj, mielőtt döntesz!
2015. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!