Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkezik terhességi...

Mikor jelentkezik terhességi nehézlégzés és milyen érzés?

Figyelt kérdés
Bocs a buta kérdésért, most 27. hétben vagyok (mindjárt 3. trimeszter) és szinte mindentől kifulladok. NÉha alig kapok levegőt :( Nektek mikor jelentkezett először és milyen formában? Remélem nem valami vírust vagy ilyesmit szedtem össze ... :-S
2010. szept. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem csak a legvégén volt h bizonyos pózokban nem katam úgy levegőt (nyomta a pici a tüdőmet). amúgy meg természetes sztem, h a terhesség előrehaladtával, ahogy nő a pici egyre nehezebb, mert hát rövid idő alatt kell a plussz súlyt a testednek elbírnia. mega tüdődnek emiatt több a dolga is, hisz több oxi kell...
2010. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vírus. :-) Első babánál 32.hét körül jelentkezett az "alig-kapok-levegőt-érzés", most a 2-nál 28 hetesen. 2 szintes a házunk és sokat lépcsőzök és sokszor úgy érzem, mintha maratont futottam volna. Nagyon nehéz néha...
2010. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az elsővel nem tapasztaltam ilyet, a másodikkal még csak 33 hetes vagyok, de én ugyanúgy rohangálok a motorozó nagy után, meg cipelem a lépcsőn a gyereket, meg a babakocsit, meg a kismotort.


Mondjuk nekem kb. annyi terhestünetem volt mindkét terhességnél, hogy nőtt a pocóm :D

2010. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

27. hetes vagyok, kb.egy hete vettem észre én is, hogy néha alig kapok levegőt, fújtatok mint egy öreg nénike, vagy mintha maratont futottam volna.

Régebben dohányoztam, akkoriban volt ilyen érzésem.

2010. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!