Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkezik a terhességn...

Mikor jelentkezik a terhességnél, hogy sokat kell az embernek pisilnie?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor a méhed már nyomja a hólyagot.
2011. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a 10. héttől nagyon sűrűn kellett pisilnem.
2011. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a 4. héttől. Most 5 hetes+5 napos vagyok, és éjszaka többször fölkelek pisilni.
2011. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elején nem kellet többször pisilnem.

Csak miután elkezdett jobban nőni a babám,utána már sűrűn látogattam a wc-t.

Pont a hólyagomat nyomja,és általában azt is rúgja meg!Akkor aztán futás.... :)

30 hetes kismami

2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elején is , meg kb a 28.héttől , érzem,hogy nyomja a hólyagomat, reggelente több részletben sikerül csak pisilnem,mert sokszor csak az ingert érzem,de semmi nem jön.
2011. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elején is volt ilyen időszakom, meg most is pár napja kezdődött. Leginkább akkor amikor nem keresztben fekszik a baba, hanem hosszában. Van, hogy 15 percenként megyek. De az már durva :)

28 hkm

2011. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második terhességemmel jobban érzem ezt,az elsővel nem tapasztaltam ennyire. Főleg éjszaka. És akkor iszok a legtöbbet:S pedig nem kéne:S 30.hetet töltöttem,már pár hete így van.
2011. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!