Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj? 6+4 hetes terhes...

Lehet baj? 6+4 hetes terhes vagyok, csak annyi tünetem van,hogy érzékenyek a melleim,az sem olyan nagyon vészesen. Aggódom,hogy elhal a magzat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon sok stressz ér mostanàban. Tapasztalatokat kérnék,hogy akinek nem volt semmi tünete annak mi lett a folytatása?lett baba? Egészséges?



2022. jún. 23. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Egészséges, 6 hete született.

A tünetek hiánya vagy épp megléte nem jelzi a magzat életképességét, ez egyéni mindenkinél.

2022. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

6 hetesen még embrió, nem magzat. Bocsánat, nagyon bántotta a szemem.


Az, hogy nincs más tüneted, nem jelent akkora bajt. Inkább örülj, hogy csak ennyi.

Vannak olyan nők, akiknek végig nincs kb semmi tünetük, mégis egészséges babájuk születik.

2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj nem lesz ne stresszelj, majd jönnek azok a tünetek nem sokára és ugy erzed majd, hogy el sem akarnak majd múlni🙃 legalábbis nekem ez volt
2022. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, nem bántásból írom, de annyira a közgondolkodásban van ez a hányinger meg rosszullét már a legelején. Szerintem a filmek miatt, vagy nem tudom mi miatt, de 2022-ben már a nők a legritkább esetben értesülnek rosszullétekből a terhességről.

Mire jönnek az igazi komoly rosszullétek (már ha jönnek!), addigra teszt vagy orvos már rég megállapította a terhességet.

Tehát egyáltalán ne pánikolj, sőt lesz olyan is, mikor napokra megszűnik majd visszatér. 🙂

2022. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez az első babád,még korai azt mondani,hogy nem lesznek tüneteid,nálam kicsit később kezdődött az émelygés,a 7.-8. héten például.Szerintem normális,hogy most még nem érzel semmi különöset,egyelőre ne aggódj.

Most a második babánál (13. héten vagyok jelenleg) már előbb éreztem,a 6. hét körül.Vagy azért,mert már voltam terhes vagy azért,mert kicsit másabb ez a terhesség a hülye frontok miatt (az első babával téli első trimeszterem volt,az nyugisabb volt kicsit).

De ha nagyon izgulsz,menj el orvoshoz úgy 2 hét múlva,akkor már szépen látszik,hogy fejlődik-e a baba.Most mi is 5+6-on voltunk először,aztán visszahívtak 2 hét múlvára,hogy megnézzük,hogy fejlődik és belőjük a méretek alapján a korát (pont szabira mentek a 12. héten,mikor a genetikai uh-t csinálták,emiatt is kellett mennünk főleg,hogy beleférünk-e még előtte).

2022. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nálam az első háromnál hányás 5.héttől 13.hétig (mind fiú). Most a negyediknél semmi nem volt, mikor 7+1-nél voltam uh-n. Örültem, hogy mennyire jó, tuti lány, és nem leszek rosszul. Hát most 9+0, nagyon szRul vagyok, hányok most is. Csak később kezdődött, van ilyen. Ha egyáltalán nem lesz, örülj neki. Én a missed ab-nál os hánytam az első 12 hétben, aztán mégis rossz vége lett, a tünet nem garancia semmire...
2022. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Többet ártassz a sok stresszel
2022. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem volt semmilyen tünetem.Egyedül a kimaradt menstruáció utalt arra, hogy sikerrel jártunk, nem volt émelygés, se hányás, se szagundor,se mellfájdalom,mellérzékenység.Semmi.Volt egy pozitív tesztem, meg pár uh képem arról hogy terhes vagyok na meg idővel feljött rám pár kg.Nálam a terhesség nagyon könnyen zajlott és végig probléma, tünetmentes volt és egészséges gyerekem született 5 éve.
2022. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj... amúgy lehet ilyenkor már nem igazán lehet figyelni de tesztel nyomon tudod követni ha nem akarsz dokihoz menni.. ha nem halványodik a teszt az jó jel de mondom én nem néztem igy és szerintem nem is mérvadó..van akinél pl a hányinger hányás akkor kezd lenni mikor megmozdul a baba... szerintem minden okés lesz ne aggódj..ha nincs tünet ami miatt aggódni kellene vérzés,görcs,ne aggódj ...szoritok hogy minden okés legyen...
2022. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenkor még embrió. Magzat jóval később lesz. Az első és a második terhességemnél sem hánytam. Mell feszülésen kívül kb semmi nem volt. Az első nem maradt meg, a második már 25 hetes. Nem jelent semmit a tünetek nem léte, de a létük sem, mert a HCG hetek alatt ürül ki, ha történik is valami. Az első 12 hétben türelem, majd mindig egyre jobbak az esélyek. Ez ilyen.
2022. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!