Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki tudja hogy...

Van itt olyan aki tudja hogy , egy magzat a hasban mitol lessz ertelmi fogyatekos ? Mik azok a tenyezok amiktol szellemi beteg lehet egy baba ?

Figyelt kérdés
Es ha a hasban mar problema van , az szurheto ?

2022. máj. 4. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Lehet örökletes, lehet a véletlen műve, vagy külső tényező hatása (pl. alkohol fogyasztás várandósság alatt).

Van, amit tudnak szűrni, van amit nem.

2022. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A betegség mellett (genetikai gondokk) szerintem szülésnél oxigénhiány okoz sok ilyen gondot.

Nem szabad aggódni miatta. A betegségek szűrhetőek, de más nem.

2022. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Leginkabb az erdekelne hogy a terhesseg alatt mi okoz ilyet es hogy , az szurheto-e ? Vagy legalabbis ha baj van azt azert szules elott eszre veszik ? ( a genetikai betegsegeket kiveve, azt tudom hogy azok szurhetoek )
2022. máj. 4. 14:49
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A többi nem szűrhető. Genetikainál sem feltétlenül megállapítható az értelmi fogyatékosság mértéke.
2022. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2022. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Megint igen
2022. máj. 4. 15:18
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha genetikai akkor a fogantatás pillanatában már eldőlt.


Értelmi fogyatékosságot utána oxigén hiány tud okozni, azt meg rengeteg mindentől lehet.


Hasi ütésből is eredet probléma. Vagy fertőzés.


De tényleg állj le az agyalással már végre

2022. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szeretnek. De ahoz megnyugtato valaszt keresek , ha ez neked nem okoz problemat
2022. máj. 4. 15:33
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy új élet növekszik benned. Én nem birom felfogni hogy vagy képes borzalmas betegségek után kutatni, én kizártam ezeket, tudni sem akartam róla.

Azt írtad az elozoben hogy nem vagy idegbeteg de ez már az ahogy ezt kutatod. Én nem, abszolút nem próbálod meg megnyugtatni magad, mert akkor nem irkálnál ide ilyen hulye kérdéseket.


Egészséges a babad, így állj hozzá!!!

2022. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz megnyugtató választ kapni, egyszerűen azért, mert olyan nem létezik.

Szóval vagy lekattansz a kérdésről, vagy elfogadod, hogy a paranoiádat örökölheti a gyerek is és ilyen lesz, mint te. Ez már épp elég fogyaték.

2022. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!