Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj? 6+4 hetes terhes...

Lehet baj? 6+4 hetes terhes vagyok, csak annyi tünetem van,hogy érzékenyek a melleim,az sem olyan nagyon vészesen. Aggódom,hogy elhal a magzat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon sok stressz ér mostanàban. Tapasztalatokat kérnék,hogy akinek nem volt semmi tünete annak mi lett a folytatása?lett baba? Egészséges?



2022. jún. 23. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Nyugalom, nekem kb. annyi terhességi tünetem volt, hogy valamivel érzékenyebb voltam a szagokra, de az sem volt vészes, ráadásul a hasam végig kicsi volt (a normál ruháimat hordtam a terhesség alatt is). A baba egészségesen, 39. hétre, átlagos hosszal, tömeggel rendben született meg.

A testvéremnél az első terhességénél szintén csak a szagérzékenység volt a tünet (bezzeg a másodiknál!), egy ismerősnél pedig csak az, hogy nagyobb lett a melle.

Nyugodt, problémamentes babavárást!

2022. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül az első terhességem elején fájt a mellem, az is hamar elmúlt és más nem lett utána, a többinél még ennyi sem volt.
2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató kommenteket.:) remélem nálam sem lesz semmi gond:)
2022. jún. 27. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!