Emma kereszt név?

Figyelt kérdés

Nagy kedvenc, de még nyitott szemmel járunk!

Van kedvetek ötleteket adni ?


2022. jún. 23. 23:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sosem tetszett ez név -sajnálom.

Abszolút kedvencem a Kincső.

2022. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10. Akkor boldog babavárást és agyalást 😅😊

11. Abszolút semmi baj vele, a te kedvenced is nagyon szép név!

2022. jún. 24. 00:34
 13/27 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem, mitől divatos, igazi öregasszonynév.
2022. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

13.Ez most komoly?...öregasszony név az emma? ne hülyéskedj.

Azok inkább erzsébet, piroska na azok igen az emma teljesen fiatalos és igen divatos...nagyon más ízlésed lehet ha ezt annak gondolod O_O

2022. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az én véleményem, hogy az Emma név inkább elegáns. Babának szuper, mert nem lehet agyon becézni, csúfolni nem nagyon, felnőtt korában pedig ha ügyes lesz, én pedig mindenben támogatom, egy magasabb pozícióban is megállja a név a helyét.


Ha nem gondolkodnék nagyban, lenne millió egy édes opció, de félek később nem állná meg a hellyét!

2022. jún. 24. 01:24
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

felnőtt korában pedig ha ügyes lesz, én pedig mindenben támogatom, egy magasabb pozícióban is megállja a név a helyét.

Felnőttkorban is teljesen oké a név, nem olyan cuki baba név hanem teljesen áltagos :) én mondjuk nem adnám mert nekem kicsit külföldies de attól még szemeztem vele.


de félek később nem állná meg a hellyét

Miért ne állná? Nem a névtől lesz valaki, illetve én eltudok képzelni egy huszonéves felnőttet is emmaként lehet boltos, virágárus emma szerintem jól áll. nem fogják cikizni főleg hogy ilyen egyszerű :) szerintem se gúnyolható nagyon. Legalább nem agripinna vagy óceánia kagetóriás :D

2022. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Na látom másvalakinél is befigyelt a nénis név asszociáció. Nekem az Emmáról mindig egy decens, szappanszagú vénkisasszony nagynéni jutott eszembe. Amúgy az Emma egyáltalán nem újkeletű divatnév, nemesek, nagypolgárok körében gyakori név volt, aztán feledésbe merült, aztán az elmúlt 15 évben nagyon gyakori és sajnos elcsépelt lett.
2022. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen akinek olyan külföldies hatást kelt? Valahogy nagyon tetszene de emiatt tartok tőle...nem igazán szeretem az olyan neveket amin nagyon érződik hogy külföldi.
2022. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"egy magasabb pozícióban is megállja a név a helyét."


A férjem munkahelyén az egyik vezetőnek Ricky a neve, nem hiszem, hogy gondja lenne vele.

2022. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De egy Napsugárnak biztosan ;)
2022. jún. 24. 02:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!