Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Nagyon megijjedtem!

Mi lehet ez? Nagyon megijjedtem!

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és nagyon fáj alul a hasam. Akkor szokott így fájni, mikor meg akar jönni, és úgy érzem majd leszakad a hasam alja. Néha még a köldököm mellett úgy összehúzódik, vagy nem tudom, hogy a baba nyomja ki magát, de nagyon rossz. Egyébként kőkemény a hasam, de ez hónapok óta ilyen.
2010. szept. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz mindenképp.
2010. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A köldöködnél érzett fájdalmat én is éreztem/érzem. Nekem kinyomta magát, és utána is fájt...Feszül ott a bőröd. Nyúlik...

De az hogy mensi szerű fájdalmaid vannak és kemény a hasad, hónapok óta...Nézesd meg magad dokival!!! Ez komolynak tünik!!!


Remélem minden rendben lesz! Üdv 36 hetes pocis

2010. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dokihoz nagyon nem akarok menni. 1,5 hete voltam uh-on, mindig oda rohanok, ha fáj a hasam, de minden ok volt, teljesen zárt a méhszáj.

Most sokat cipekedtem a boltból hazafele, lehet csak azért fáj. Ha lefekszem jobb, de ha nem múlik, csak el fogok menni dokihoz.

2010. szept. 20. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én sokat gyalogoltam, és megerőltettem magam, akkor nekem is fájt a hasam alja, volt, hogy napokig. Nem volt és nem is lett semmi baj.
2010. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megnyugtatásul szerintem menj el orvoshoz. A keményedésre szedj magnéziumot. Amúgy nekem ilyenek a 29. héttől voltak. A szervezeted készül a szülésre, a méhed edz. Amikor keményedésed van, pihenj le. Ha lehet ne cipekedj. Viszont, amint rendszeressé válnak a keményedések, irány a kórház, nehogy koraszülésed legyen. Gondtalan babavárást és könnyű szülést neked.

4 éves nagyfiú és 1 éves kisfiú anyukája

2010. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!