Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijjedtem, nagyon felek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijjedtem, nagyon felek a baratomtol, mit tegyek h ne feljek?

Figyelt kérdés

3 eve egyutt vagyunk, 1 eve koltoztunk ossze. Minden jol ment eddig. Az este elmentunk bulizni, mindig jo kedvu vicces ember volt , ha megsertettek abbol is viccet keszitett de az este jot egy emberke fiatal 17 ev koruli es ahogy elment mellette azt mondta neki h Qva any-ad. Erre o nagyon ki akadt es addig utotte a emberket h majdnem belehalt az utesekbe , 4 ember szedte le a baratomat a fiurol, soha nem volt ennyire agressziv , soha nem volt semmi baj vele, amit az ejjel lattam az remiszto volt. Most sem tudtam el aludni, mert felek h egyszer igy ream tor.


Mit csinaljak maradjak vele, beszelgessuk meg a dolgokat, adjatok valami tanacsot.


2010. nov. 13. 06:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Aki agresszív,az mindig is az marad.
2010. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Például örülj neki, hogy kiáll magáért.

Végre nem egy hajlóbálós horpadt mellű tubifex. Mit kellett volna tennie? Ez nem egy sértés volt! Ez egy olyan szinbolikus jelentésű mondat, amit ilyen szituációban 2 féle képpen lehet lereagálni.

Vagy feladja teljes ffi. mivoltát, azt mondja, hogy köszi a bókot, és utána hetekig tart amíg összszedi a maradék önbecsülését, vagy a szart is kiveri belőle.

A srác nem adott neki választási lehetőséget, és ezt neki is pontosan tudnia kellett. (mármint a 17 éves kötekedőnek) Am. egy ilyentől még kevésbé viseli el az ember.

Szóval sz.tem teljesen jogos volt, amit a barátod csinált, néha megálljt kell parancsolni az ilyeneknek.

És mitől félsz? Téged is megfenygetett? Vagy te is leanyáztad :)?

Szerintem részedről ez abszolút teljes mértékben figyelmen kívül hagyható. Ezek férfi kakaskodások, bele lehet ilyenbe szaladni néha. Tudom, hogy ezt a nők másképp élik meg, de egy ffi-nak fontos a büszkesége. Attól az ami, ha kiölöd belőle, b@szhatod az egész kapcsolatot.

Persze ha gyakorivá válik, vagy ő az agresszor, az más, az már inkább probléma.

Tanács kell? Ha meg akarod vele beszélni, hát tedd azt. De tudod (tudom, nem vagytok házasok) erre mondják, hogy jóban, rosszban.

Szóval ha az önbecsülése, és a büszkesége ellen fordulsz, nem sokáig kell azon gondolkoznod, hogy vele maradj e, mert ő fog elhagyni.

Ja, szerintem ne mutasd meg neki ezt a kérdést, ha a párom egy ilyen miatt azon gondolkodna, hogy elhagy, elég komolyan fontolóra venném, hogy szakítsak vele.

2010. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ja, még annyit hozzáfűznék, hogy miután a nők, (ahogy Te is) teljesen másképp élik meg ezt a dolgot,(lásd első) jelen esetben nem föltétlenül részesíteném előnyben a női válaszolókat.

Am. a véleményük engem is érdekel, kíváncsi vagyok, miket fognak írni.

2010. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
3 év után, egy kocsmai bunyó miatt elhagynád? Gratulálok! Mit tegyél, hogy ne félj? Ne mond neki, hogy a k.va anyád.
2010. nov. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Tanuld meg a magyar nyelvtant és ne fantáziálj ilyen ökörségeket. Kicsit korán keltél, nem tudtál aludni kérdező?
2010. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Fene tudja, az ilyen mértékű agressziót csak önvédelemből tartom megengedhetőnek. Ha fizikailag támad valaki, akkor én is verekedéssel védekeznék. De egy beszólásra ütéssel válaszolni..?

Nincs annyi esze, hogy szóban el tudja intézni?

2010. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
sztem jól tette
2010. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező inkább attól fél, hogy ha most egy beszólásért ilyet tesz a párja, akkor mi lesz, ha mondjuk 10 év múlva egy házastársi pörlekedés közben ő is beszól valamit a férjének- akkor őt is megüti majd?... Én valószínűleg ilyesmiktől kezdenék el félni egy ilyen eset után, hogy ha 3 év alatt sosem tett ilyet, és most igen, akkor ha én is beszólok neki valamit egy veszekedésnél, akkor velem mit csinál...

Szerintem ülj le és beszéld meg vele- csak kérdezd meg tőle, miért lett ilyen agresszív egy ilyen beszólástól és mondd meg neki, hogy kicsit furcsának találtad, mert 3 év alatt sosem tapasztaltál ilyet.

2010. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván itt egy felnőtt férfiről van szó.


És már ne is haragudjatok, de ha egy kis taknyos 17 éves nyikhaj anyámat szidná én is kiütném az összes fogát. Egy felnőtt férfi nem viseli el egy ilyen kis taknyos hülyegyerektől a szidalmakat, nem is szabad neki!

Ki tudja mi volt az előzmény, sanszos, hogy az is volt, nem csak szembejött egy kissrác az utcán azt' beszólt.


Ettől még nem fogja az asszonyt agyonverni otthon, ha nincs kész a vacsora időben....

2010. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal baj,hogy megütötte,de azért azt túlzásnak találom,hogy majdnem halálra verte..na jó,gondolom azért eleve ez a kijelentés is túlzás.Szerintem ha behúz neki egyet vagy kettőt az bőven elég..


21L

2010. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!