Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37éves kismama integrált tesz...

37éves kismama integrált tesz eredménye?

Figyelt kérdés

Érd. hogy ugyan negativ lett a down, és az edwards..tesztem is! de annyifélét olvastam , hogy érdekelne tudja e vki a tól-meddig értéket!?

Down: 1:2200

Edwards:1:5000

sztetek ez milyen érték?


2010. szept. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ez negatív. tehát fellélegezhetsz
2010. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ..remélem!! mivel volt egy 20h. vetélésem 1éve , ugyan van 2 szép nagylányom...tudod akit 1x megégett a tüz....köszi a kommentet.
2010. szept. 20. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven negatív!Van,ahol 1:250,van,ahol 1:150 alatt pozitívÉn 36 éves voltan,és a down tesztem eredménye(integrált volt)1:120 volt(az Edwards jó lett).Amnio,és kiderült,makk egészséges a pici...azóta már 2 éves,és tervezzük a kistesót.Mivel tudom,hogy engem csak az amnio eredménye nyugtat meg,én megint be fogom vállalni(vagy a chorionb.biopsziát,mert azt jóval korábban meg lehet csináltatni)
2010. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,a kicsi előtt nekem is született már egy egészséges fiam(ő már egész nagy),mégis ilyen vacak eredményem lett.
2010. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

második válaszoló: nekem a dokim nem non ajánlotta az amniocent.csak ha rossz lesz az integr.teszt?! és mivel ápolónö vok voltak fenntartásaim...remélem nem lesz semmi baj a babával:-) Köszi mindenkinek a választ!:-)))


23hkm.

2010. szept. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!