Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálat. Probléma...

Ultrahang vizsgálat. Probléma ha aznap 2x megyek ultrahangra ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy Mennyire biztonságos a 4D ultrahang vizsgálat?

Mivel a párom még nem látta a babánkat mert ő nem jöhet be az ultrahang vizsgálatra sajnos , ezért szeretnénk 4D uh vizsgálatot nem megállapítással.

Amire kb 1.5 hete kértem időpontot és 07.04. napjára kaptam is . Viszont ugyan ezen a napon kell 18 hetes genetikai uh -ra is mennem. Amit meg tudok oldani mert más más időpontban lesz de nem probléma hogy aznap 2x is ultrahang vizsgálatra megyek? nem káros ez a babának? válaszaitokat köszönöm .



2022. jún. 28. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem azt mondta egy “hires” genetikus hogy nem karos. Van akinek ketnaponta pl novekedesfigyeles celjabol uh-ot kell csinalni. Vagy barmilyen okbol kifolyolag.
2022. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Napi két UH-tól semmi baja nem lesz a babának. Ez nem sugárzás, mint mondjuk a röntgen. Az tény, hogy sok baba nem élvezi az UH-t mert gondolom zavarja őket, de kárt nem tesz bennük. Nyugodtan elmehetsz, ha szeretnétek megnézni a babát.
2022. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz baja, ha ez egyszer megtörténik, nyilván más lenne ha heti 3x napi 2x ultrahangoznának, de egyszeri alkalom.. Ugyan..a 4D hatalmas élmény, és mi nagyon szép képeket kaptunk 20 hetesen, már akkor látszott, hogy tiszta apja a kislányunk.
2022. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha a genetikai uh-t csináltatnátok magán helyen inkább?

Mi tegnap voltunk, oda beengedik apukát is, kaptunk képet, néha átkapcsolt 4D-re is, még elég alien kinézetűek voltak azon. Bár én még csak 13 hetes leszek holnap.

Babamozit a 26. hét környékétől ajánlják.

2022. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy akkor már inkb ajánlott . viszont én nem a kis kinézete miatt jo persze azis fontos hanem az apukája miatt és a neme miatt akartam a babamozit .

Nemtudom hogy válthatok e mert már megvan fixen az időpont és mivel alapjáraton SzTK -s uhra megyek egyszer voltunk pl magánba mert volt egy kisebb problémám és gondoltam SOS elmenni. megtettem . és az SzTK nődokinak nagyon nemtetszett. Mondván hogy ha magánba akarok járni akkor tegyem ne pedig ide és oda is . Viszont nekem a terhesség elött nem volt saját nődokim. És hiába hivogattam fel tobbet is nagy nehezen tudtak volna csak be csusztatni, volt aki egyáltalán nem mert sok a páciense jelenleg van akite pedig sokat kellett volna várni. így nem lettek volna meg biztosan a kötelezők igy maradt az SzTK . biztos ami biztos alapon . A baba mozihoz sem magán dokihoz mennék hanem egy diagnosztika központba persze magán de ahoz nem hiszem hogy az SzTK-s dokinak lenne beleszolása . Mondván ez egy "élményközpont" .

2022. jún. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!