Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erjedt gyümölcs terhesség...

Erjedt gyümölcs terhesség alatt. Lehet probléma?

Figyelt kérdés
Beleharaptam egy barackba a vendégségben. Erjedt volt érzetem, de nem akartam kiköpni, így egy falatot lenyeltem. Beszélgetés közben mondtam a barátnőmnek, hogy ez erjedt volt, azért nem ettem meg a maradékot, ő pedig figyelmeztetett, hogy ez is alkoholfogyasztásnak számít és máskor nagyon vigyázzak! Lehet valami gond ? Második trimeszterben vagyok.

2022. júl. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond.
2022. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyire ne parazzál már.
2022. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el kérlek hogy mi bajod lehet egy falat baracktól??????
2022. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is leginkább az érdekelne, milyen gondtól tartasz.


Mindig gondolj arra, hogy vannak akik végig isszák, cigizik, drogozzák a terhesseguket,akik mondjuk kapálnak vagy nagytesót emelgetnek, gyász vagy más probléma éri őket terhesen és nem lesz semmi gond. Ehhez képest egy falat rothadt barack semmi.

2022. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy falatban nincs annyi alkohol, hogy baja legyen tőle a gyerekednek.
2022. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4es: azért az túlzás, hogy azoknál nem lesz gond.

Fogyatékos gyerekekkel dolgoztam korábban, hát a szülők jó részén látszik, hogy miért lett sérült a gyerek.


1 falat baracktól persze nem lesz semmi baja.

2022. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtam hogy vannak olyanok, persze nem követendő példa és olyan is van ahol lesz gond de qz nem egy korty pezsgőtől vagy egy bevásárló táska felemelésétől. Erre utaltam.
2022. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!