Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen szívműködés, barna...

6 hetesen szívműködés, barna pecsételés, a doki nem biztat?

Figyelt kérdés
Egy hete barnázom nagyon enyhén, 6+2 naposan egyértelmű embrió es szivhang (fiamnak ilyenkor meg csak egy szikhólyagok lattak), megis olyanokat mondott a doki, hogy ő nem biztat, mert ez bármi lehet, meg h kisebb is egy 7 hetes embrió méreténél (hiaba mondtam hogy csak 6 hetes). Nem tudom ezt mire véljem, itt olvasgatom, hogy sokmindenkinej ilyen idősen meg szívműködést sem látnak. Semmit nem látott, ami verzesre utal. Szerintetek? Én mindenesetre örülök, hiszen durva rosszulléteim vannak, erre azt mondta hogy az a progeszerontól van :D
2022. júl. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Az én dokim a 7. hét betöltése előtt meg sem ultrahangozott, mert jogy akkor még nem látszik semmi.

Szerintem ez bíztató.

2022. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül. Kb 50-50%.


Nekem 2 terhességemnél volt hasonló.


Az elsőnél minimálisan barnáztam, beindultak brutálul a terhestünetek is. 7 hetesen volt szívhang. 9 hetesen elvetéltem.


A masodiknál ömlött belőlem a vér, semmi terhestünet. 9 hónapos a lányom

2022. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 terhességemnél 6+0

volt szívhang.

Az elsőnél semmi gobd nem volt, a 2-nál 7 hetesen vérezni kezdtem.

Őt elvesztettük

Szóval bármi lehet.

2022. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindharomnal progeszteronhiany volt es veromleny az embrio mellett. Ilyenkor altalaban az urul ki, de ha nagyon kozel van, bekebelezheti es elsodorja a szikholyagot is. Ezert kerik a kimelo eletmodot,ajanljak a progeszteront, neha szigoru fekvest.
2022. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó? De ha ilyesmi lenne ezt látták volna az UH-on nem? Kívül-belul ultrahangoztak.
2022. júl. 2. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem utolso vagyok,de a Progeszteron hormon, nem látszik az ulrtahangon csak vérvétel mutatja ki. De igen ilyen kúpot szoktak felirni és pihenni kell.

Nekem 6 héten konkrét vérzésem volt, de alapból kellett használnom prog. Kúpot. Hala istennek 7 héten volt szívhang azóta semmi es veszélyeztetettkent itthon vagyok.

2022. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.nal nem tudtak h honnan verzek, pedig omlott, igaz 9hetesen mar, nem 5-6., mint a masik kettonel.

Ha barna szinu pecsetelos az egy fokkal jobb mintha friss ver lenne, mert azt jelenti h alvadt. Amit tehetsz az az amit irtam, progeszteron es ha megteheted fekves. Ahogy no az embrio es halad elore a terhesseg, ugy latnak majd tobbet ultrahangon is. Varni kell.

2022. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa, hogy 3 orvosból egy sem találta meg a hematómát, ami folyamatosan vérzést okozott. Mikor kontrollra kellett visszamennem és ott már szonográfus vizsgálat, ő azonnal megtalálta a hematómákat, kettőt egymás mellett. Nem mindegy ki csinálja az UH-t.
2022. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!