Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki érzete úgy a terhessége...

Ki érzete úgy a terhessége alatt, hogy ‘rossz anya’? (Többi a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
Nagyon vártuk a babát, és ahogy megfogant eldöntöttem, hogy mindenre oda fogok figyelni és mindent megteszek, hogy a legegészségesebb és legbiztonságosabb környezetet biztosítsam neki. Ehhez képest úgy érzem, hogy hibát-hibára halmazok, amelyek nem tűnnek nagy ‘botlásoknak’ pl: véletlen egy alkoholos csokiba a haraptam és lecsúszott egy falat, amire realizáltam a helyzetet, vagy egy falat lágy sajtot fogyasztottam egy eleinte ismeretlen mártásból, vagy egy buggyant gyümölcsből pár falatot ettem mielőtt leesett volna hogy alkoholos, de így összességében borzasztóan hibáztatom magam érte, hogy nem jutnak eszembe hamarabb a veszélyforrások, vagy nem vagyok figyelmesebb, pedig görcsösen stresszelek, hogy minden rendben legyen a babával. Valaki tapasztalt hasonlót? Egy pszichológus felkeresését fontolgatom. 17 hetes terhes vagyok.

2022. júl. 2. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezd már most, mert az agyadra fog menni a gyereknevelés. Nincs semmi gond azzal, amiket felsoroltál, ilyenek miatt ne stresszeld magad. Hidd el, ha megszületik sokkal brutálisabb lesz. Ha nem tudod kezelni az anyasággal kapcsolatos érzéseidet, megfelelési kényszeredet, valóban jó ötlet egy szakember felkeresése még most.
2022. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
64%

Hu emiatt se akarok gyereket.Sokan nem értik, egész életemben feszkós,görcsös tipus voltam,vagyok....lobbanékony plusz sértődékeny...mint Anyám

ÉPP emiatt nem büntetném őt...aki nem lesz, hogy bennem fejlődjön ki....Sokan nem is gondolnak erre,hogy aki beteg igy vagy úgy ne vállalja be....plusz számomra nagyon visszataszitó a terhesség minden része fizikailag...35N

2022. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
12 akkor mit keresel pontosan ebben a topikban?! 35 évesen igazán lehetne több eszed mint magadat idegesítsd ilyen problémák megválaszolásával
2022. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hat kullemre meg mentalisan se vagyok annyi sajna:/ de jo azoknak akik normalisak tudnak lenni
2022. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én néhány reggelen lágy fűszeres tojásba mártogatok zsömlét meg sajtot és úgy eszem, egyszerűen imádom az ízét, és otthoni tojás szóval szerintem ilyen kis apró "bűnök" beleférnek 😁
2022. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!