Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne megoldani hogy...

Hogyan lehetne megoldani hogy ne hizzak tobbet terhesseg alatt? Termeszetesen nem fogyokurazni szeretnek,csak pl megkoszonnem ha irnatok olyan eteleket amik nem hizlalnak annyira

Figyelt kérdés
Mert egyaltalan nem erzem magam jol a borombe.

2022. júl. 2. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
hány hetes vagy, hány kg ment fel eddig? miket eszel?
2022. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Párolt zöldségek, gyümolcsök, sovány húsok. Semmi kenyér. Sétálj sokat, amikor teheted.

Van, akinél hormonális. Konzultálj az orvosoddal.

Milyen a vércukrod?

2022. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

30 hetes leszek hetfon.

Azthiszem 75,76 lehettem mikor terhes lettem, es most vagyok 93 kg. :(

2022. júl. 2. 20:37
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Tartsd a 160 grammos szénhidrát diétát.
2022. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
próbálj sok zöldséget enni, főzelékek (liszt nélkül, önmagával sűrítve), grillezett zöldségek, zsírszegényebb húsok, kerüld a lisztes, cukros dolgokat (ebbe a gyümölcsök is beletartoznak, a szomszéd a terhesség végén le lett állítva róluk a védőnő által, mert sokat hízott (20kg)). a levesek is jók, sok folyadékot tudsz magadhoz venni velük, zöldségek is vannak benne... de a tésztát hagyd ki belőle :) fagyi sem jó ilyenkor sajnos, pedig jól tud esni a melegben.
2022. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

160 grammos szénhidrát diéta, alacsony glikémiás indexű ételek, 5 felé osztva, minimális zsír ( zsír = sajt, szíros hús, tejföl, kolbász, tejszín, túl sok olajos mag).

Ez nagyon sok hízás 30 hetesen és nem is indultál kevésről.

2022. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok, bokád nem dagad? Lehet vízvisszatartás is ha hirtelen ment fel. Vérnyomásod rendben?
2022. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6:

5ös vagyok. azért azt hozzáteszem, hogy én 78kgról indultam, 30 hetesen 91kg voltam, ennyi vagyok a 36. hétben is, sőt 92 is voltam. a baba az elmúlt 1 hónapban 1 kilót hízott, a súlyom mégis ugyanannyi, pedig vizesedek is. persze ehhez hozzátartozik az is, hogy ebben a melegben nekem nem igazán esik jól enni... összefutottam olyan ismerőssel, aki a terhesség előtt látott csak, ő megjegyezte, hogy semmit nem híztam, csak a pocakom nőtt. de ezzel így volt egy ismerősöm is tizenplusz kilóval. amit szinte a kórházban is hagyott. szóval nem feltétlenül nagyon sok a 17kg.

kérdező, a mérleg mutat sokat számodra, vagy nagyon látni is rajtad? én is elszörnyülködtem a 14kilón, de igazából minden ruhám jó (lenne, ha nem lenne a pocak 😁)

2022. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Értem, ilyen is van, ez tény, de sajnos nem ez a jellemző
2022. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sose voltam vekony alkat. De viszont sose volt bajom a testemmel. Vilag eletembe nagyobb comb,nagyobb fenek ,szelesebb csipom volt a hasam viszont kicsi volt. Van,aki azt mondja hogy nem is latszodik hogy hiztam,van aki azt mondja h latszodik. Ez a 76 kg amirol indultam,nekem nem tunt soknak az a suly mert rajtam nem ugy latszodott.
2022. júl. 2. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!