Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol tartalmú alapozót...

Alkohol tartalmú alapozót használtam terhesség alatt. Szerintetek lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Kb 3 alkalommal használtam a teljes arcbőrömön egy alapozót, aminek fura szaga volt. Megnéztem és rá van írva, hogy alkoholt tartalmaz. Szerintetek az arcbőrön keresztül beszívódhatott alkohol? Pont a napokban ettem meg egy csokit, amiben szintén alkohol volt, illetve nem az egészet, de amint realizáltam, hogy alkoholos már lenyeltem 2 falatot belőle, ezért ijedtem meg most nagyon.

2022. júl. 3. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondolkozz már egy kicsit! Ennyire hü...e nem lehetsz!
2022. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2022. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodj meg, a mennyiség számít. A kenyérben is van kb. 1% alkohol, mégis egy csomót megeszik a legtöbb terhes és semmi baja a babának.


Felszívódik valamennyi bőrön keresztül egyébként. De 3 alkalomtól biztosan nem lesz baj. Valószínűleg attól se lenne, ha folyamatosan azt használnád, de érthető, ha aggódsz miatta, nyugodtan tedd félre. A csokitól se lesz baj, ha nem naponta eszel egy táblát.

2022. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Már tegnap, a permetezős kismamánál is írtam, hogy Nazzi újra terhes? 😂😂
2022. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2es még ez is az ő elmés kerdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Tényleg keress fel egy pszichológust mert ez már nem normális. A folytonos parázással, stresszel többet ártassz.

2022. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2022. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unakozhatsz 🤦‍♀️
2022. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, ez most komoly? 🤦‍♀️ Én terhesen simán belekortyoltam párat a férjem forralt borába. A gyerekem egészséges és nem lett alkoholfüggő.
2022. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kézfertőtlenítőt használsz? Abból több szívódik fel.
2022. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lesz. Semmi. Bajod.
2022. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!