Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztencia és pajzsmi...

Inzulinrezisztencia és pajzsmirigy alul működés eseténlehet gyermekem?

Figyelt kérdés

Valaki volt/van hasonlóan mint én?

szeretnék még bízni benne

Június16 és 27diken voltam együtta párommal.26-dikán éreztem hogy nagyon fáj a derekam egyoldalon úgy gondolom akkor ovuláció történt éstalán meg foganhatott


2022. júl. 5. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
drukolok neked pozitiv lesz a teszted :)
2022. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha jól karban vannak tartva, simán lehet gyermeked.


Ha valamiért nem akar összejönni, akkor menj el orvoshoz, csináltass vizsgálatokat (vérvétel), hogy látnak-e valamit, ami miatt esetleg gond lehet a fogantatással, és, ha igen, akkor hogy lehet helyrehozni az értékeket.


Hallottam olyanról, hogy nagyon nem akart összejönni és többek között rossz TSH érték miatt mondta nekik a doki, hogy nem is fog, amíg nem rendezik ezeket.


Egyébként férfi és női oldalról egyaránt lehet gátja, de, ha most kezdtetek bele, ne izgulj még ezen, simán össze is jöhet.

2022. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem csak a fogantatáskor, hanem a terhesség alatt is okozhat gondot, ha magas a TSH, szóval ha összejött a baba, akkor nem ülni a babérokon, hogy sikerült, hanem húzni endokrinológushoz! Egyre több nőgyógyász endokrinológusi szakvizsgát is tesz, így egy kalap alatt letudhatod.
2022. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy sajnos tényleg okozhat vetélést, rokonságomban volt rá példa. Viszont kezeltetve másodszor már nem volt gond. Cukor meg amúgy is elszállhat terhesen, ami szintén árt a babának is. Szóval mindent lehet, de szoros kontroll és nagy odafigyelés, önuralom kell.
2022. júl. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: pajzsmirigy problèma a teherbeesès esèlyèt csökkenti, nem a vetèles kockàzatàt.


Nekem a fennti kombinàciòban fogant egy alkalombòl első hònapban a babàm.

2022. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 de betegségek esélyét növeli az anyukánál a terhesség alatt, jobban szemmel kell tartani
2022. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek🥰🥰
2022. júl. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!