Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztecia merckformin?

Inzulinrezisztecia merckformin?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma teszteltem egy talán pozi tesztet. Esténként szoktam a mercket(750) bevenni de most reggel véletlenül bevettem megint.okozhat ez gondot? Vagy csak gondolom ma már ne vegyem be?!

Köszönöm!



2022. júl. 5. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Endokrinológus mondja ezt meg. Nekem első terhességnél 12. hétig kellett leépéíteni akkor 2x1-et szedtem. Azóta javult a helyzet csak napi 1-et kellett szednem. Mikor ismét teherbe estem azt mondta a doki, hogy rögtön elhagyhatom az 1 szemet ne várjak a 12. hétig. Szóval doki mondja ezt meg, ne mi.

Hívd fel az orvosod.

2022. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ez volt a kérdés!
2022. júl. 5. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is szedem és mondta a doki ha össze jönne a baba ugyan úgy szedjem majd idővel kell csak abba hagyni
2022. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma már bevetted, akkor este ne vedd be. Holnap esetleg előrêbb hozhatod, hogy délben veszed be, hogy ne teljen el sok idő, holnap után mehet este.
2022. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz.
2022. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!