Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetesen hogy viselitek a...

22hetesen hogy viselitek a terhességet hány kilót híztatok. én 22+2 már10 kilónál járok 61ről-70 kislányt várok más is iilyen sokat hízik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sia! 21 hetes vagyok, eddig 6 kilót híztam. Kisfiam lesz. Az előző terhességemnél 19 kiló szaladt fel 2 évvel ezelőtt, de sikerült lefogynom minden fogyókúra nélkül, plusz 5 kilóval kezdtem a terhességet most, de ez rám is fért, mert nagyon gebe voltam régen. :) Most megnéztem az előző kiskönyvem, ilyenkor plusz 7 kilónál tartottam. Akkor is kisfiút vártam. Annyi a különbség, hogy most femibiont szedek, akkor meg Elevitet. Viszont újabban farkaséhség tör rám, főleg esténként, így egy kicsit tartok tőle, hogy megint sokat fogok hízni....

Amúgy hogy vagy? Rossullétek? Első baba? Hol fogsz szülni?

2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bocsi, rosszul írtam, plusz 9 kilónál tartottam....nem hétnél
2011. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 22+2 vagyok:) Nagyon jól érzem magam, szeretek terhes lenni, imádom, mikor mocorog:) (igen, első baba:) )

76kg-ról indultam, lementem 73,6-ra (pedig nem hánytam, csak nem kívántam a kaját), most 76,5 vagyok. Az elmúlt két hétben jött fel a java. Bár ennek egy része víz (bokámon).

Kisfiúnk lesz.

2011. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

21 hetes múltam. Nem tudom mennyit híztam,mert otthon nem mérem magam. 17 hetes voltam védőnőnél,akkor 3 kg volt rajtam.

Én most egész jól viselem. Nem vagyok már annyira fáradékony,mint az első trimeszterben. Ki is használom, most kezdtünk el bevásárolni bútort, babakocsit stb.:)

A meleget viszont nem bírom!

2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én rengeteget eszem eza sók hízás az elevitnek köszönhető, mert 4 honapig a femibiont szedtem, utána kezdtem az elevitet amugy én is jól viselem csak vízesedik nekem is a lábam.én dec19-re vároma babát a 3at van 2 fiam ez a baba ugynézki kislány 30éves vagyok. Tatabányán fogok szülni.nektek hányadik baba?
2011. aug. 16. 13:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedtem a 12. hétig minden nap, azóta kb. heti 2-3 szemet, ahogy eszembe jut.

Kár, hogy nem győri vagy, találkozhattunk volna dec. 19-én a kórházban:)

2011. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, eddig +5 kg. Ezt is sokallom, mert hol van még a vége... Én nem szedek már terhes vitamint, de nekem is megnőtt az étvágyam nagyon. Kicsit vérszegény vagyok, erre kell nagy dózisban vasat szednem, lehet attól is nőtt az étvágyam. Azért igyekszem visszafogni magam, de nehezen megy :(

Kislányt várok én is, nálunk is harmadik baba. Három lányunk lesz :)

2011. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A mi babánk neve Fanni Luca lesz :-)
2011. aug. 16. 13:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a terhesvitamin miatt van a hízás. Én végig egyfélét szedtem, az első három hónapban havi 1 kilót híztam, a középső trimeszterben havonta kb 4-5 kilót, a végén megint 1 kilókat. Összesen 22 kilót. (50-ről mentem fel 72-re.) Visszafogytam kb 55-56-ra, nem akarok többet fogyni. A hormonok tehetnek szerintem mindenről. A középső három hónapban szinte minden bevitt atomot elraktározott a szervezetem.
2011. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 22hetesen még csak 1kilónál jártam,én is kislányt várok!
2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!