Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén mi használ a...

Terhesség esetén mi használ a puffadás ellen?

Figyelt kérdés

13+1 napos kismama vagyok és délutánonként iszonyatosan puffadok, viszont csak munkanapokon. Ha mozgok nem jön elő, de amikor az irodában ülök, akkor napi szinten és nincs lehetőségem arra, hogy déltől fél 5-ig mászkáljak, az a pár perces kis mocorgás, ami meg nem megy a munka rovására, sajnos nem segít. Ha elmegyek mosdóba, az sem segít. Tudom, hogy lesz még ennél nagyobb bajom is, de van valami bevált praktika, ami segíthet? Enni mindig valami könnyűt, nem puffasztót próbálok, de nem vettem észre összefüggést.

Köszönöm, ha tudtok valami jó praktikát mondani!



2022. júl. 7. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Espumisan. Lehet, hogy valamit nem emésztesz meg - akár olyasmi, amit eddig igen. Végig tudod te is próbálni, mi lehet az.
2022. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megnézem! Az a baj, hogy fogalmam sincs, mert hétvégente mindegy, hogy mit eszek, nem jelentkezik, ha pedig bent vagyok az irodában, akkor mindig. :( Ezért gyanítom azt, hogy az egy helyben ücsörgés a ludas és nem valamelyik tápanyag, hiszen itt nem nagyon van más választásom, hétvégente meg szinte meg se állok.
2022. júl. 7. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy borsmenta teát lehet inni, én ittam is, jó volt.
2022. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!