Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel teltek az első terhesség...

Mivel teltek az első terhességed utolsó hetei?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik ilyenkor már nem dolgoztak.
2022. júl. 7. 17:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Pihenéssel, olvasással.
2022. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Szüléstől való félelemmel 😅
2022. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%

2

:D

Én szándékosan elhessegettem a gondolatot és hát szerencsére senki nem mesélt róla. Úgy voltam vele, hogy annyi ember megszületett már, akkor én is meg tudom csinálni.

2022. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
31 hetesen hagyom abba a munkát. Akkor kezdjük el megvenni a baba holmikat, átrendezni a szobát. A maradék időben pihenni fogok és olvasni meg elmegyek két felkészítőre. A közelben egy-egy hétvége a természetben házat bérelve (Kanadában vagyunk.) De nagy utazást már nem tervezek. A szüléstől való félelem nincs a tervek között 🙂. Ha valaki elkezdi mesélni a saját történetét mindig megkérem, hogy inkább mellőzze. Majd megtapasztalom a saját szülés élményemet.
2022. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 1 vagy 2 hetem van hátra max.Rettegéssel telik😅🤣
2022. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Telefőztem a fagyasztót és a hűtőt, illetve igyekeztem rendet és tisztaságot tartani. A férjemnek nem erőssége.
2022. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Kiélveztük az utolsó heteket kettesben, étterembe jartunk, vasarolgatni, kirandultunk stb és sok szex.
2022. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat olvastam, még vásárolgattam, ami hiányzott, pihentem, rendezgettem a babaszobát. A legvégén pedig mindennap ctg-re jártam és lélekben teljesen kinyírt a várakozás és a tudat, hogyha adott határidőig nem lesz baba, akkor indított szülésem lesz. Belepörögtem minden létező szülésindító házipraktikába... Nem jött be.
2022. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkor jöttek a nagy esők, az utolsó héten 2-3x is kimentem a hegyre gombát szedni 😁 a gombaellenőr is megjegyezte a piacon, hogy ilyet is ritkán lát 😅
2022. júl. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Januárban szültem, szóval az utolso hetek karácsony körülre estek. Sütögettem, pihentünk, családot látogattuk. Emellett pedig a doktori disszertációmat írtam.
2022. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!