Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is zavart, hogy az első...

Mást is zavart, hogy az első 12 hétben nem lehet igazán érezni a terhességet?

Figyelt kérdés

Ez az első terhességem és annyira szürreális állapot, hogy azon túl, hogy fáradtabb vagyok, néha émelygek, de épphogy és a picit puffadtabb a hasam olyan mintha semmi se történt volna. Látom itt a sok kérdést, hogy normális-e ez, az, mikor milyen tünetek jönnek, mennek.

Tapasztalt anyukák, hogy csináljátok a 12 hetet végig? Nem foglalkoztok vele, tervezgettek, figyelitek magatok vagy inkább elfoglaljátok a gondolataitokat mással. Adjatok tanácsot kérlek.


2022. ápr. 4. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Az első uh-ig zavart.


De nekem utana sem lehetett érezni.

A 20. Héten kezdett látszani.

19-en néha éreztem..

Innen voltam “terhes” előtte csak leleteim voltak róla.


Nem bánom.

2. -nàl volt szúrkálas, vérzés stb az elejen..

Aztán ugyanilyen lett.


Remélem a 3. Csak az előzmények miatt lesz veszélyeztetett..

2022. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsés vagy. Nekem nagyon fájtak a melleim, szúrkált a hasam, hányingerem volt, és folyton álmos voltam.
2022. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Örülj inkább neki,hogy nincs semmi gond eddig.

Nekem vérhigítót kellett szúrni a terhesség első napjától a szülés utáni 14 napig.

Rosszul voltam,rengeteget hánytam,hidegben izzadtam,melegben fáztam..

2022. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmit nem éreztem, örültem neki
2022. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Okádtam végig, amikor nem, akkor iszonyatos hányingerem volt. Járni sem tudtam, olyan rosszul voltam. De neked biztos rosszabb, hogy nem érzel semmit.
2022. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, a szerencsések közé tartozol. :)

Én sem éreztem semmit szinte, a hasam is csak az 5-6. Hónapban kezdett nőni.

2022. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Örülj neki.

Én az első trimesztert végig feküdtem mert olyan voltam mint egy zombi, nem volt étvágyam, esténként olyan hányingerem és gyomorégésem volt hogy nem igaz, volt hogy hánytam.

A második trimeszter már jobb, nap végére fáradok el nagyon.

És akkor ehhez jön hogy endometriózisom van, 2x műtöttek már vele, fájnak a hegeim nagyon, a húgyhólyagom se az igazi és vesehomok alakult ki.🤪

De a legboldogabb vagyok és nem érdekelnek ezek mert örülök hogy sikerült teherbe esnem több mint 2 év után.

2022. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, fáradt vagyok és émelygek és amúgy húrok vérhígitót én is. Nem kinek rosszabb versenynek szántam, hanem érdekelt mások hogyan kezeltek hasonló helyzetet.

Ez a has dolog fura, hogy ott növekszik valaki, de ebből még semmit se érzek. Nekem ez a legfurább és ebbe előttem nem is gondoltam bele, pedig tudom, hogy 12 hét előtt alig látszik, sőt ahogy írtátok van akiknél még sokkal később.

Ha valakinek ezzel kapcsoltban van élménye, akkor kérem ossza meg, de ne bántsatok már azért mert nem hányok egész nap.

2022. ápr. 4. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Ki bánt téged? Mindenki leírta milyen volt neki.🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Inkább te álltál most belénk.

12 hetesen nem is fogod még érezni hogy ott van benned. Meg kell pár hét, de ez is mindenkinek más.

Valaki előbb érzi valaki később.

2022. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 16. héttől kezdett növekedni a poci, 18.héttől érzem a mozgást, és 20.hét közepétől látom kívülről is ha mozog, NA innen érzem igazán hogy várandós vagyok, és lakik bent valaki :) mostmár érzem is látom is és olyan felemelő érzés :)
2022. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!