Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt az első (kihordott...

Milyen volt az első (kihordott!) terhességed?

Figyelt kérdés
Gyorsan, vagy lassan telt? Hogy viselted? Meddig és mit dolgoztál?
2022. ápr. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszter nagyon rossz volt. A 6. héttől hulla voltam, mindent kihánytam, nem tudtam dolgozni sem. Kórházba is kerültem, infúziót kaptam. A 20. héttől enyhült a hányás, de végig kitartott. Egyébként nem vizesedtem, nem híztam /elején sokat fogytam/, nem lettem striás. A végén már több energiám volt. Kis hasam volt, mozgásban nem korlátozott. Végül a 39. héten szültem. A szülés nehéz volt. A picim szerencsére egészségesen született.
2022. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
5. héttől nem dolgoztam, mert munkaköröm miatt veszélyeztetett terhes lettem. Kb félidőig lassan telt, aztán hirtelen felgyorsult, főleg az utolsó hetek. Nekem minden bajom volt: 14 hétig hányinger, aztán hüvelygomba, terhességi cukorbetegség, csípő és derék fájdalom, 30. Héttől görcsölések. Végén kevés nagzatvíz, rossz szívhang es egy indított pokoli szülés. Nem volt egy leányálom.
2022. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Tünet- és problémamentes, olyan energikus és boldog soha nem voltam. A szex sokkal jobb lett, az energiaszintem az egekben, mindenre azonnal találtam megoldást. A fellegekben jártam. 😊 Sajnos nagyon gyorsan eltelt, de hála Istennek, még átélhettem 3 alkalommal. 🙏🏻 Pozitív teszttől itthon voltam, akkor indítottam be a vállalkozásomat.
2022. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb felhőtlen volt. Nem dolgoztam, mert olyan a munkahely. Sajnos hosszú volt, mert 41+5 napra indítottak, de az utolsó napig aludtam estétől reggelig, tök energikus voltam. Életem legjobb 7 hónapja volt :D
2022. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

34. hétig ingáztam melóba 7:30-19:30ig (adminisztratív munkakör).

Hányás, hányinger, gyomorégés a végéig kitartott, egyébként fáradtság meg ilyenek elkerültek, energiám mindvégig volt, pocakom is kis picike aranyos volt.

Összességében kellemes és szép időszaka volt az életemnek.

Szülés, első 4 hónap borzalmas volt, nem is lesz több babánk. 😅

2022. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak a hasam nőtt. Semmim nem fájt, nem voltam rosszul. Jól éreztem magam, èlveztem az egészet. Eltelt 6 és fél év. Úton a kistesó.. 24 hetes. Minden napot próbálok túlélni .. màr az eleje óta borzalmasan érzem magam :/ nem lesz több babánk😁
2022. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja.. császár lett a vége szîvhang esés miatt.. + teszt óta abba hagytam a melót mind kettővel :) ( nehezen telt/ telik mind kettő)
2022. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6


Én is 24 hetes vagyok :)

Nekem nem sok bajom van, viszont nagyon lassan telik.

Kitartást!

2022. ápr. 12. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom nem volt. Se émelygés, se hányás. Csak aluszékony voltam az elején. Nem is híztam,csak minimálisat. Semmi gond nem volt.

Első és egyetlen terhességem volt. Se abortusz, se vetélés.

2022. ápr. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!