Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. mikortól várható a súlygya...

Kb. mikortól várható a súlygyarapodás? 8 hetes vagyok, de még 1 dekát sem híztam.

Figyelt kérdés
... sőt volt olyan nap is, amikor kevesebb voltam, mint induláskor (57kg a terhesség kezdetén, néha 56,5 vagyok)
2008. dec. 20. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én a 18.dik hétig semmit nem híztam.39.dik héten született a kislányom,és összesen 10kg-ot híztam...Ez nem mindenkinél egyforma,az elöző terhességemnél 22kg-ot híztam.

Minden jó,boldog babavárást(8hetes babás)

2008. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia én össz 7 kg t híztam egész terhesség alatt, örülj h te se hízol attól még rendben van minden.
2008. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen még nem híztam egy dekát sem!Szerintem ez teljesen rendben van.Jönnek azok a kilók úgyis,szerintem az étvágyamból ítélve hamarosan.....
2008. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó három hónapban ugrik fel a java!
2008. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 18 hetes és csak 1kg hiztam eddig! Örülj neki amugy én is odafigyelek hogy ne hizzak sokat de amit megkivánok azt megeszem:D!
2008. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megírnád a petezsák méretét és a baba méretét? Szívhang mikor volt? köszi
2008. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12 hetes, de már 2 kg-t híztam, bár nekem feküdni kell, így érthető :))
2008. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó!Még nagyon az elején vagy:)!Rajtam a 24. hétig csak 1,5kilo volt.Az is a 20.hét után jött rám,nem voltam erős testalkatú terhesség elött sem.Vékony voltam.Most a 30. héten is csak a pocakom van,ami mindenki szerint nagy.Most +5 kilónál tartok,de hát már a babának is nagy a súlya,vízesedek,magzatvíz stb..,remélem tartom,és nem hízok sokat a végéig:)!

Boldog babavárást!

2008. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg semennyit nem kéne hízni még ebben a "korban". Az orvosom szerint félidőig (20. hét) nem kell hízni elvileg, és a második 20 hét alatt pedig hetente fél kilót. Ez lenne az egészséges. Én most a 33. hetet taposom, és összesen 6-7 kilót híztam eddig, de csak a 20. hét után indult meg a dolog. De, ez természetesen nem azt jelenti, hogy baj, avagy nem baj, hogy hízol. Minden nő szervezete máshogy reagál a terhességre. Nálam is volt példa arra is, hogy egyik hétről a másikra 1 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg korábban. Úgyhogy ne aggódj!
2008. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 12. hetben vagyok de az elejen meg fogytam is, elkezdtem vitamint szedni amitol lett etvagyam. Ne aggodj!En sem hiztam meg egy dekat sem:)!Jo babavarast!
2008. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!