Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rispen nevű gyógyszertől...

A Rispen nevű gyógyszertől milyen mértékű súlygyarapodás várható?

Figyelt kérdés
Mert ott van a mellékhatások között, és nem szívesen híznék meg. Akik szedték, tapasztalatok?
2011. ápr. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkire más hatással van. Én pl. egy grammot se híztam tőle, de totál agyhalott voltam és úgy remegett mindenem, mint egy 80 éves Parkinson-kórosnak. Csak néztem ki a fejemből, és az sem érdekelt volna, ha rám szakad a ház. Abba is hagytam.
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kemény gyógyszernek tűnik... Ugye nem jelentkezik mindenkinél ez a tünet, ami nálad?
2011. ápr. 7. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Van a családban aki kapja. Az elején meg voltunk ijedve

olyan kába volt tőle. Most meg mondhatom életében nem volt ilyen kiegyensúlyozott. Az adagot lassan emeld.

2011. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semilyen súlygyarapodást nem okoz.
2011. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először negyedet kapok 2 napig, aztán felet, aztán egy nap negyedet, felet, megint negyedet, és azután végig felet.
2011. ápr. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!