Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is visszajöttek a...

Másnak is visszajöttek a tünetei a 14. héten?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viseltem az első trimesztert, de a 11. hét környékén véget ért minden rosszullét, remekül voltam. Most vagyok 14+6 napos és pár napja felerősödve jött vissza minden. Igazából semmit nem tudok ellene tenni, csak érdekelne, hogy más is járt-e így, hogy az enyhülésként beharangozott időszakban csak romlott a helyzet? Tudom, hogy a tünetek jönnek-mennek, de ez mennyire gyakori és mikor számíthatok a tényleges megkönnyebbülésre?

2022. júl. 12. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan voltam én is. Már kezdtem megkönnyebbülni, hogy vége van aztán előjött újra. Nekem annyi talán, hogy nem volt ekkora szünet. Én most a 17. hétben vagyok és kb ez a második hete, hogy nyugi van.
2022. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a 13. héttől kezdődött a hányás. Addig "csak" a durva fáradtság, émelygés, öklendezés, gyomorégés, szagérzékenység volt. Most vagyok a 37. heten, de még minden tünetem megvan, csak az öklendezés múlt el. Volt egy-két nap/hét amikor egész jól voltam és csak minimális tünetem volt, de aztán minden kezdődött elöről. Ma este is alig aludtam. Olyan volt a gyomrom mintha egy kö lett volna benne, még a fejem is fájt aztán jól kihanytam magam és jobb lett. Olyan vagyok már mint a mosottsz*r. 2 éve az első terhességemnél a 14. hétig csak minimál tünetem volt (faradtság,émelygés) utána el is múlt minden és tök jól voltam. Most meg jól megszívtam. Remélem nálad hamar elmúlik minden. Kitartást!
2022. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kitartást mindenkinek minden tünethez/kellemetlenséghez és nagyon boldog babavárást!

Utolsó, neked pedig könnyű szülést, hamarosan itt az idő. :)

2022. júl. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!