Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+4 hetesen visszajött a...

12+4 hetesen visszajött a hányinger, émelygés? De akkor eddig hol volt majdnem 1 hónapig?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok lepődve, hogy visszajött. Remélem nem marad.

Ti voltatok így vele?


2015. ápr. 25. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem el sem múlt a 17. hétig... Hűtőajtót csak befogott orral bírtam kinyitni :/
2015. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb szünetekkel az egész terhességemet végig kísérte. Szóval nekem még simán 7-8 hónapos kismamaként is sokszor hányingerem volt és hánytam.
2015. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is végigkísért a terhesség alatt, kissebb nagyobb szünettel, intenzitással.
2015. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is visszajott a 11.het vegen. most kezdtem a 13.hetem,hullamzoan tor ram. Nekem is a hocipom tele van..
2015. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A terhességem első 12 hetét végig hánytam majd elmúlt minden pár hétre. Áztán 15.-ben visszajött és 3 hétig volt még hányinger, hányás. Most 20.hétben vagyok és megint nem stimmelnek a dolgok. Kezd megint előjönni a hányinger. Meglátom mi lesz később!
2015. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :)

6. Héttől semmi tünetem nem volt 2 nappal a 12 hét előtt vissza jött és lassan a 14.hetet taposom és reggelente éhgyomorra b6 vitamin és 30 percel később eszek.

Azt mondták h ha először érzem majd a pici mozgását akkor majd meg szűnik.

2015. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt 8-9 hetes korom körül és 11 hetesen visszajot. Annyira hogy tovább fogytam. De csak pár napig tartott, reméljük neked is hamar elmúlik.
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!