Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből tudom, hogy amit érezek,...

Miből tudom, hogy amit érezek, az a magzat mozgása?

Figyelt kérdés
Ha szerencsések vagyunk kb. 1-2 hét múlva már érezhetem, hogy mozgolódik bent a kicsi. Olvastam, hogy az elején ez olyan, mintha buborékok pukkadnának, vagy lepkeszárny simogatna, de első baba, perpill leírás alapján elképzelni se tudom ezeket az érzéseket. Nektek egyértelmű volt, hogy ő az, és nem csak pl. a belek mozognak? Ha igen, miből?

2022. júl. 12. 14:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 19. Hétben vagyok és még mindig nem érzek semmi egyértelmű dolgot, csak pár olyasmit amire ha nagyon akarom ráfoghatom.
2022. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok, hogy attól félek, hogy majd csak ráfogom, hogy ő az...Aztán kiderül, remélem 1-2 héten belül ténylegesen.
2022. júl. 13. 08:39
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Ez még pont az az időszak, amikor nem tudható.

Még kell egy pár hét, és biztosak lesztek, no para.

Higgyétek el, hogy 14 hetesen biztosan nem azt érzi senki...

2022. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy még nem érzem, nem is keresem az érzést, csak ahogy közeledik az az időszak, amikor már várható, egyre izgatottabb vagyok. :)
2022. júl. 13. 09:10
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, egy orvos sem jelentette ki kategorikusan hogy 13-14-15 hetesen NEM lehet érezni, csak és kizárólag később….. én sem írtam egy szóval sem, hogy minden egyes nap érzem, hanem hogy volt már rá példa pár alkalommal, amiről beszéltem is az orvosommal (pont emiatt a “biztosan nem azt érzed csak bélmozgás” hozzáállás miatt), és Ő is megerősítette, hogy bőven előfordulhat, ha épp úgy mozog. Úgyhogy az utolsó hozzászólónak köszönjük a roppant okos hozzászólást arról, hogy ki mikor

mit érez, Kérdező én pedig remélem, hogy pár hét és tényleg egyértelmű lesz, hogy Ő-e az ☺️

2022. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%

Igen, hihető, hogy a 8 mm-s magzatodat érzed 🤣🤣🤣

Na így kell bebeszélni a hülyeséget másoknak.

2022. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk az, hogy alap személyes névmásokat is nagy betűvel írsz, sejtet valamit... 😃
2022. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9%

Jah, és nyilván az orvos is csak rád hagyta, nem fog leállni vitatkozni laikussal.

Mivel a magzat már végez mozgásokat 14 hetesen, de a méretéből kifolyólag, főleg első terhességnél nem lehet észrevenni.

Hiába erőlködsz. 🤣

2022. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nagy problémák lehetnek az életedben, ha arról próbálsz meggyőzni mást, hogy mit érez. :) Én nem vitatkozom veled, mert semmi közöd hozzá, de sajnálom hogy itt tartasz, egy teljesen normálisan leírt válasz miatt, amit nem is a te kérdésedre írtak… Kissé szánalmas. Nyugodj le és keress valami hobbit, mert vannak bajok agyban…
2022. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

16: egy 14-15 hetes magzat mióta 8mm?

Ha okoskodni próbálsz akkor előtte legalább olvass utána.

2022. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!