Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A halványuló hcg teszt vetélés...

A halványuló hcg teszt vetélést jelent?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete késik, folyamatosan csináltam hcg teszteket több félét, de a facelle (kazettás) és a predin azt vettem észre hogy elkezdett halványodni. Már egyforma volt rajtuk a két csík (délután) ma reggeli elsőből pedig mind a kettőn halványabb. Még mindig erős pozitív mind a kettő de nem egyforma a két vonal. Csináltam dm-ben kapható szürke dobozos hcg tesztet is (otthoni teszt vagy mi a neve) az viszont erősödött. Ilyenkor mi van?


Predi [link]


Facelle

[link]


Dm-es teszt

[link]



2022. júl. 13. 08:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hogy meddig erősödött volna nekem, mert egy hét után leállítottam magam. Ez ugyanis nonszensz (ennyit tesztelni), és teljes joggal éreztem úgy, hogy inkább kezeltetnem kéne magam 😂 (Volt előtte vetélésem.) Kezdjük azzal, hogy a vizelet hcg szintje sem állandó, és folytassuk azzal, hogy a tesztcsík erőssége sem változott olyan mértékben hogy az aggodalomra adna okot. Ha nem őrizgetnéd napokig a húgyos teszteket és/vagy nem fotózgatnád 8 szögből, akkor észre sem lehetne venni a különbséget, annyira minimális.

Valószínűleg minden rendben, de ezt egy otthoni terhességi teszt nem tudja hiteltérdemlően bizonyítani. Higgadj le.

2022. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egyforma tesztet használtál, így nehéz megmondani. A Predi, és a Facelle teszt nagyon érzékeny, 10-es teszt, a DM-es viszont kevésbé. Nekem a halványodó teszt nem jelentett jót, de én ugyanazzal a teszttel teszteltem, így egyértelmű volt.
2022. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2022. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Vidéken, Bp-től 100km-re itt egy normális nagyváros sincs.

Ma délután megcsináltam az utolsó tesztet és azon úgy látom hogy erősödött. Két nap a különbség mind a kettő délután 2kor készült.

[link]

2022. júl. 13. 15:42
 15/29 anonim ***** válasza:
66%
Szia én szurkolok de ha egy facelle 1 hét késésnél ennyire halvány azért az fura. Ha lehet csináltass vérvételt 2 nap különbséggel.szurkolok ,hogy minden rendben legyen.
2022. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bíztató!
2022. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

15ös: nem gondolnám hogy ez halvány valamint azt írtam MAJDNEM egy hete késik. Vagy pénteken vagy szombaton kellett volna megjönnie pontosan nem tudom. Viszont most visszakerestem azokat a teszteket amiket a lányomnál csináltam és kb ugyan ilyen volt

Pontosabban ilyen volt 4 nap késésnél a facelle: [link]

2022. júl. 13. 18:53
 18/29 A kérdező kommentje:
Volt még itthon egy digitális Clearblue ami tegnap még 1-2 hetet mutatott ma viszont már 2-3at :) minden rendben van mostmár megnyugodtam
2022. júl. 14. 14:37
 19/29 anonim ***** válasza:
52%
Szuper! Nyugi! Majd írd meg mi volt uh-on!
2022. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
???
2022. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!