Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A halványuló hcg teszt vetélés...

A halványuló hcg teszt vetélést jelent?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete késik, folyamatosan csináltam hcg teszteket több félét, de a facelle (kazettás) és a predin azt vettem észre hogy elkezdett halványodni. Már egyforma volt rajtuk a két csík (délután) ma reggeli elsőből pedig mind a kettőn halványabb. Még mindig erős pozitív mind a kettő de nem egyforma a két vonal. Csináltam dm-ben kapható szürke dobozos hcg tesztet is (otthoni teszt vagy mi a neve) az viszont erősödött. Ilyenkor mi van?


Predi [link]


Facelle

[link]


Dm-es teszt

[link]



2022. júl. 13. 08:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem voltam még uh-on mert az időpontomat áttették 25-ére magánban meg mindenhol augusztus eleje-közepére találtam csak időpontot leghamarabb 😫 megőrülök addig. Tegnap vettem egy predictort nem bírtam ki és már a tesztcsík erősebb mint a kontroll 🙏🏻
2022. júl. 21. 22:21
 22/29 anonim ***** válasza:
Szuper! Nyugi, jó lesz ez!
2022. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Voltam ma uh-n! Életem leghosszabb 2 hete volt, mielőtt bementem a vizsgálóba rendesen ájulás közeli állapotban voltam annyira izgultam. Szerencsére minden rendben van, láttak petezsákot szikhólyaggal, két hét múlvára van időpontom kontrollra a saját dokimhoz. A szonográfus hölgy viszont azt mondta ne lepődjek majd meg ha többes terhesség lesz mert látott még másik kettő kisebb petezsáknak tűnő foltot amiből bármi lehet.
2022. júl. 25. 13:58
 24/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Hűha, akkor lehet, hogy hárman vannak?
2022. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy csak egy lesz de az egészséges (már van egy lányom aki kitesz 3 fiút). Bár mikor felhelyezte az uh fejet egyből láttam a 3 foltot rögtön fordult is velem egyet a világ hogy jóisten remélem csak rosszul látom viszont amikor mondta is hogy több petezsáknak imponáló képlet van amiket egyesével meg is mutatott kiszállt a vér a fejemből. Na de majd 2 hét múlva már biztosabbat tudunk :D
2022. júl. 25. 15:09
 26/29 anonim ***** válasza:
Jaj de szuper! Gratulálok!
2022. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lett jó vége a dolognak. A 3 pici petezsák közül egy fejlődött a 6. hétig de sajnos a 8. héten voltam csak először vizsgálaton (az után hogy 3 petezsákot láttak) majd kaptunk még 2 hetet hogy mi lesz belőle. Sajnos a 10. héten még mindig csak 6 hetes volt a mérete szívhang nélkül így 11 hetesen missed ab miatt műtöttek.

Szinte végig sejtettem és hiába mondják hogy a hcg teszt nem a hormon mérésére való azért egyértelműen látszik ha valami nincsen rendben. Szerintem nekem nem duplázódott két de még 3 naponta sem, csak lassan emelkedett és ez látszott a teszteken is. Sajnos, nem sajnos így már az elejétől kezdve készültem hogy vagy vetélés vagy missed ab lesz ezért mire a műtétre került a sor már feldolgoztam és most várom hogy újra próbálkozhassunk

2022. szept. 2. 08:32
 28/29 anonim ***** válasza:
64%

Amikor azt írták hogy ez így nem tűnik jónak akkor te lázadoztál hogy ne beszéljenek hülyeséget!

Ez van! Majd legközelebb talán sikerül!

2022. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem lázadoztam nem tudom ezt miert irod…. Csak reagáltam az egyik hozzászólásra ami szerint halvany volt a tesztem egy het keses után és ezzel nem érettem egyet. Ez nem lázadozás és nyílván a kérdést is azért tettem fel mert bennem volt a rossz megérzés ennek ellenére reménykedtem az utolsó pillanatig ami szerintem természetes
2022. szept. 5. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!