Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes terhes vagyok,...

Kb 5 hetes terhes vagyok, szexeltünk a párommal, levegő került a hüvelyembe. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Vannak alhasi fájdalmaim, plusz derékfájdalmam, de csináltuk. És miközben csináltuk levegő került a hüvelyembe, megijedtem, mert azt olvastam, hogy ez káros lehet.


Tapasztalat?



2022. júl. 18. 08:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
De komolyan mi baja lenne? Ha csak nem lombfúvóval estetek neki a vaginádnak, annyira érdekelne, hogy mi baj lehetne.
2022. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Mivel annyira rám ijesztettetek ezért felhívtam a dokit.


Azt mondta hogy ez nem jelent problémát, ha nem tiltottak el tőle vagy ha a méhszájjal nincs probléma. Mivel már voltam dokinál csak a doki nem nagyon volt beszédes ezért gondolom, hogy mondta volna ha van valami a méhszájjal.


Tehát magyarul, nem történt baj.


Ezt nem miattatok írom, mert nagyon lekezelőek voltatok, de ha valakiben esetleg felmerülne a kérdés, itt a válasz.

2022. júl. 18. 09:21
 3/52 A kérdező kommentje:

A petefészekben, ott az embrió, mondta ő. Meg is mutatta. A szív hangot még várjuk, de bízunk benne hogy az is érkezik.

Még jó, hogy ti voltatok ott és nem én igaz? Nem szégyenlem inkább megkérdezni, minthogy kétségek közt maradjak. Hallott ő már 1000 meg 1 dolgot, nem egy ilyenen fog nagyot nézni.

2022. júl. 18. 09:36
 4/52 anonim ***** válasza:
90%
A petefészkedbe??? Te aztán egy igazi buta picsa vagy!ki az isten csinált fel téged!
2022. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
***petezsák
2022. júl. 18. 09:42
 6/52 anonim ***** válasza:
83%

Még jó h telefonalsz de közben a petefeszkedben van az embrió!

Imádkozz minden pillanatban ,hogy véletlenűl se a te eszedet örökölje az a szerencsétlen embrió!

2022. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Azért megnézném a befásult életeteket.

Márcsak az írásból is sok minden látszik. Arról ne is beszéljünk, hogy mennyi rosszindulat van bennetek. Egyszerűen kiábrándító. Mindegy, mindenki a maga lelkiismeretével számol el, mindenki saját magával néz szembe. Ha meg még azt sem értitek, amit most leírtam /nem sok reményt fűzök hozzá/, akkor valószínűleg tényleg baj van csak nem akarjátok beismerni. Mindenesetre érdemes kicsit jobb emberré válni, ugyanis ez a fajta viselkedés káros az emberiségre nézve. Bár az is valószínű, hogy egyenként az életben, arcotokat felvallalva nem ezt mondanátok ki, amit ide leirtok. De ez sajnos a romlott belsőt mutatja.


Kijavítottam, talán szelektív a látásod?

2022. júl. 18. 09:53
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Még jó hogy te okos és tökeletes vagy🤦‍♀️
2022. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes, de hogy sokkal jobb ember vagyok az biztos.
2022. júl. 18. 10:02
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Hülye kérdésre mit vártál?
2022. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!